Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім"ї дітей та молоді
Анонси

  Назад

  «Золотий Фенікс» вкотре розправляє крила на Менщині

  30 листопада 2019 р. Менським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в міському будинку культури проведено благодійну концертну програму «Золотий Фенікс».

  Що таке доброта? Що є добра справа? Чи не забули про це люди в гонитві за багатством і успіхом? Ці питання задавав маленький ангел на сцені глядачам у залі, адже і вони є благодійниками, тобто тими, хто змінює цей світ на краще.

  Постійні учасники концерту вже давно є справжніми благодійниками, адже не один рік допомагають збирати кошти, які йдуть на допомогу сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, тяжкохворим дітям, всім тим, хто її потребує. Своїм мистецтвом порадували найкращі і найталановитіші місцеві творчі колективи – «Веселий каблучок», «Менщина», Юлія Артюх та «Перлина», «Фієста», «Феєрія», «Калинонька», «Домісолька», «Сюрприз», «Співоча пташка», «Юність», «Барвінок», ансамбль саксофоністів музичної школи та прилуцькі гості – Олександр Дубовик та театр естради «Камертон».

  Вперше на сцені «Золотого Феніксу» виступив Артем Тихонов з гурту Steik, вокально-інструментальний гурт «MetaNoya», які і самі є одними з організаторів благодійних заходів по збору коштів для людей з інвалідністю. Вже вдруге глядачі були зачаровані голосом сестри Наталії Коромець з ансамблю греко-католицької церкви.

  В програмі були як традиційні «фішки» концерту, такі як призи цілому ряду глядачів («Фенікс проводиться у 23-й раз), розіграш підписок від інформаційного спонсора - газети «Наше слово», так і нове – благодійна лотерея, кошти від якої будуть передані на лікування Мирона Остапенка.

  У холі працівниками центру була організована стилізована фотовиставка добрих справ. До постійних спонсорів концерту – друкарні «Домінант», ТОВ «Нептун», районної газети «Наше слово», Миколи Бутенка, ФОП «Дорошенко», ТОВ «Мена Авангард» додалися ФОП «Боженов» і міні-пекарня «ХлібОк», які порадували дитячі творчі колективи ексклюзивними пряниками від «Золотого Феніксу». Директор центру В.М.Невжинський подякував глядачам у залі, всім учасникам концерту, які щороку підтримують такий важливий соціальний проект та колективу центру, який є організатором і натхненником заходу.

  Від міського голови Геннадія Примакова та виконавчого комітету міської ради колектив центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді отримав подарунки та квіти.

  Назад

  15 Травня 2019 11:15
  28 Листопада 2018 11:58
  19 Березня 2018 15:51
  02 Лютого 2018 09:51