Анонси

  Назад

  ВІЛ/СНІД: думай про майбутнє – обери життя!

  1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання та його профілактику.

  25 листопада 2019 р. фахівцями із соціальної роботи Менського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістом із зв’язків з громадськістю та медіа, БО «Чернігівська МЕРЕЖА» Соломко Катериною в Березнянському опорному ЗЗСО І-ІІІ ступенів та КЗ «Березнянському навчально-реабілітаційному центрі» Чернігівської обласної ради проведено заходи під назвою «ВІЛ/СНІД: думай про майбутнє – обери життя». На позакласних заходах учні 9-10 класів мали можливість поглибити свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу та навички дотримуватись здорового способу життя, відповідних гігієнічних та морально-етичних норм поведінки для того, щоб уникнути зараження ВІЛ. Кожен учасник отримав флаєр з детальною інформацією про шляхи передачі небезпечної хвороби.

  Під час підбиття підсумків, діти зробили висновки, що здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

  Назад

  15 Травня 2019 11:15
  28 Листопада 2018 11:58
  19 Березня 2018 15:51
  02 Лютого 2018 09:51