Анонси

  Назад

  Через терни - до зірок!

  До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями Сосницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щороку проводить акцію «Через терни – до зірок».

  Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з особливими потребами. Захищаючи гідність людей з особливими потребами, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що люди з особливими потребами можуть бути і стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

  На особливу увагу суспільства, безперечно, заслуговують діти з особливими потребами. Існує думка, що «особливі» діти – це ангели, яких Бог привів на землю, щоб з їх допомогою люди переоцінили свої цінності на користь добра та любові. Адже вони – талановиті, обдаровані, творчі. І яскравим тому підтвердженням є виставка робіт, організована ЦСССДМ спільно з Територіальним центром по обслуговуванню управління соціального захисту населення Сосницької РДА.

  Найкращі побажання здоров’я, щастя, натхнення, нових творчих ідей і щира вдячність всім дітям-учасникам виставки та їх батькам і педагогам. Нехай це стане для них справжнім щасливим стартом до зірок.

  Назад

  15 Травня 2019 11:15
  28 Листопада 2018 11:58
  19 Березня 2018 15:51
  02 Лютого 2018 09:51