Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім"ї дітей та молоді
Анонси

  Назад

  «ПРАВА ДІТЕЙ: ЗНАТИ, УМІТИ, ЗАХИЩАТИ»

  Під такою назвою 30 жовтня 2018 року в приміщенні районної бібліотеки до Всеукраїнського тижня права фахівцем із соціальної роботи Бобровицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із працівниками районної бібліотеки - бібліотекарем Тамілою Миколаївною Тептюк та заступником директора Валентиною Іванівною Третяк - був проведений захід для дітей з інвалідністю.

  Організація дозвілля дітей даної категорії має важливе значення, адже воно є стимулом для творчого розвитку дітей, розвитку їх здібностей, розширення діапазону інтересів, творчої активності, дає змогу включитися в активне повноцінне життя, визначити життєву перспективу.

  Діти не тільки отримали інформацію про свої права та обов’язки, а й переглянули відеоролики, взяли участь у вікторині «Я маю знати свої права», а також мали змогу самостійно виготовити ляльку-мотанку. Всі працювали досить активно, із задоволенням. В аудиторії панувала атмосфера тепла та затишку. А на завершення всі учасники отримали подарунки: канцтовари та солодощі.

  Назад

  15 Травня 2019 11:15
  28 Листопада 2018 11:58
  19 Березня 2018 15:51
  02 Лютого 2018 09:51