Анонси
  І квартал 2020

  Назад

  № з/п

   

  ОСНОВНІ ЗАХОДИ

  Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

  на І квартал 2020 року

  Місяць

  1.

  Нарада директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за підсумками роботи у 2019 році та визначення пріоритетних напрямків діяльності у 2020 році.

  Лютий

  2.

  Засідання «за круглим столом» з питань забезпечення соціальним супроводом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в ході придбання житла.

  Лютий

  3.

  Навчальний семінар для фахівців із соціальної роботи з питань надання послуг сім’ях, в які повертаються діти із закладів інституційного догляду.

  Березень

  4.

  Організація  проведення навчання кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

  Лютий

  5.

  Забезпечення організації та проведення навчань для прийомних батьків,  батьків–вихователів, сім’ї яких функціонують 4 роки, з метою підвищення їх виховного потенціалу.

  Березень

  6.

  Виїзна робота мобільного консультаційного пункту із соціальної роботи у Куликівську ОТГ з питань популяризації відповідального батьківства, попередження сімейного неблагополуччя, підготовки молоді до сімейного життя.

  Лютий

  7.

  Виїзна робота мобільного консультаційного пункту із соціальної роботи до Срібнянського району (Дігтяри, Сокиринці) з метою проведення просвітницько -профілактичної  роботи з питань популяризації відповідального батьківства, попередження сімейного неблагополуччя, підготовки молоді до сімейного життя

  Березень

  Назад

  15 Травня 2019 11:15
  28 Листопада 2018 11:58
  19 Березня 2018 15:51
  02 Лютого 2018 09:51