Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім"ї дітей та молоді
Анонси

  Назад

  Щоби канікули були гарними для всіх

  Щороку, на початку літніх канікул, Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучається до просвітницько-виховної роботи з учнями молодшої ланки, які відвідують пришкільні оздоровчі табори денного перебування.

  Так, протягом червня психологи і фахівці із соціальної роботи центру побували в усіх загальноосвітніх школах міста, де було організовано дитячі майданчики.

  Бесіди, тренінги та ігрові завдання для учнів були спрямовані у першу чергу на охорону безпеки життя і здоров’я дітей, профілактику нещасних випадків у різних сферах життєдіяльності, зокрема під час літніх канікул. Тематика заходів містила правила дорожнього руху, поведінки на водоймах, безпечне поводження з вогнем з метою уникнення пожеж, запобігання дитячому травматизму, профілактику конфліктів в учнівському середовищі, здоровий спосіб життя, змістовне дозвілля та інше.

  Бажаючи дітям гарного відпочинку й оздоровлення, соціальні працівники доклали максимум зусиль, щоби довести до дитячої свідомості необхідність відповідального ставлення до особистої безпеки, власного здоров’я, а також до безпеки життєдіяльності оточуючих людей. І наголошували на тому, що добре обізнані з питань безпечної поведінки діти можуть допомогти уникнути негараздів своїм старшим товаришам і навіть деяким дорослим.

  Таким чином Ніжинським міським ЦСССДМ було проведено 38 групових заходів, в яких взяли участь 1019 осіб із числа учнів молодших класів.

  Назад

  15 Травня 2019 11:15
  28 Листопада 2018 11:58
  19 Березня 2018 15:51
  02 Лютого 2018 09:51