Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім"ї дітей та молоді
Анонси

  Назад

  Як організувати та забезпечити соціальної підтримки вразливих груп населення на рівні об’єднаних територіальних громадах дізнаються учасники тренінгу, який 29-30 березня проводить Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування спільно з Чернігівським обласним центром для дітей сім'ї та молоді та ГО "Партнерство кожній дитині".

  "Соціальна робота - це не короткотермінові проекти, це щоденна та кропітка праця. Ми працюємо із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, мають соціальні проблеми тощо", - зазначила Алла Кот, директор обласного центру для дітей та молоді. За її словами в об'єднаних громадах робота фахівців соціальної служби є дуже важливою та матиме більший результат і ці послуги також мають надаватися на рівні громади, де фахівець буде знати всіх своїх підопічних та постійно спілкуватися з ними.

  "Цей тренінг є першим із серії навчань для соціальних працівників громад. Причому якщо на першому присутні не лише фахівці, а і голови ОТГ та їх заступники, то на наступних будуть збиратися саме соцпрацівники, які будуть детально відпрацьовувати вміння та навички", - розповіла Iryna Kudryk, директор Чернігівського ЦРМС.

  Довідково:

  На даний час:

  - у чотирьох громадах створені Центри соціальних служб (Менська, Носівська, Семенівська, Сновська).

  - у Вертіївській громаді у центрі надання соціальних послуг створено відділ по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді.

  - у 14 об’єднаних територіальних громадах за рахунок цільової субвенції з бюджету громади утримуються посади фахівців із соціальної роботи, які перебувають у штаті районних центрів соціальних служб.

  - у трьох об’єднаних територіальних громадах (Гончарівській, Іванівській та М.Коцюбинській) до штатного розпису виконавчого комітету введені посади соціальних працівників, які виконують функції ФСР.

  - у шести об’єднаних територіальних громадах створені відділи/сектори, до складу яких входять фахівці із соціальної роботи (Плисківська, Кіптівська, Деснянська, Коропська, Макіївська, Козелецька)

  Назад

  28 Листопада 2018 11:58
  19 Березня 2018 15:51
  02 Лютого 2018 09:51