Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім"ї дітей та молоді
Анонси

  Назад

  РОБОТА МОБІЛЬНОГО КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

  26 січня 2018 року в рамках роботи мобільного консультаційного пункту соціальної роботи Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд до с.Киїнка Чернігівського району з метою проведення профілактичної роботи з питань попередження негативних явищ та соціально-небезпечних хвороб серед дітей та молоді в Киїнській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Зустрічі на тему «Репродуктивне здоров’я молоді», «Засади відповідального батьківства та як народжуються хороші батьки» проводилась у формі тренінгу з учнями 10-11 класів.

  Під час проведення профілактичної роботи спеціалісти розглядали питання щодо:

  - збереження репродуктивного здоров’я;

  - профілактики соціально небезпечних хвороб;

  - проблем підліткової вагітності;

  - важливості відповідального ставлення до батьківства;

  - планування сім’ї, формування позитивної моделі родини.

  Також проведено заняття для учнів 8-9 класів з питань профілактики суїцидальної поведніки, підвищення самооцінки та впевненості в собі. Груповою роботою під час проведення заходу охоплено 125 осіб.

  За результатами роботи учні підвищили рівень знань та отримали інформаційно-просвітницьку продукцію (буклети/листівки/пам’ятки) з вищезазначених питань.

  Назад

  19 Березня 2018 15:51
  02 Лютого 2018 09:51