Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім"ї дітей та молоді
Анонси
  Плани роботи на квартал

  Назад

  ПЛАН
  РОБОТИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ
  СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
  НА КВАРТАЛ (ЛИПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ)

  Основні заходи

   

  ЛИПЕНЬ

  1. Нарада директорів центрів СССДМ за підсумками роботи у першому півріччі 2017 року. Начальники відділів
  2 Підготовка відомчої статистичної звітності за перше півріччя 2017 року. Начальники відділів
  3 Підготовка аналітичних матеріалів за результатами роботи центрів СССДМ області у першому півріччі 2017 року. Начальники відділів
  4 Навчання прийомних батьків та батьків-вихователів, сім’ї яких  функціонують 10 років, з метою підвищення їх виховного потенціалу. Абинашна О.М.
  5 Виїзна робота мобільного консультативного пункту обласного центру СССДМ у Талалаївському районі з метою запобігання ВІЛ/СНІДу та формування навичок здорового способу життя. Лукашенко С.М.
  6 Перевірка діяльності Талалаївського районного центру СССДМ. Начальники відділів
  7 Супервізійні зустрічі з прийомними батьками Талалаївського району. Абинашна О.М.
  9 Виготовлення та розповсюдження рекламної продукції з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, пропаганди здорового та безпечного способу життя. Нічипоренко А.Ю.
  8 Методичний лист «Психологічні аспекти соціальної роботи з особами, які мають обмежені можливості. Форми і методи соціальної роботи з ними». Бабченко І.М.
  10 Складання плану інформаційно-просвітницької роботи на II півріччя 2017 року. Хілик С.М.
  11 Підведення підсумків моніторингу щодо роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Шпитальна О.М.
  12 Підведення підсумків моніторингу забезпечення житлом на подальшої зайнятості осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Старовойт О.П.
  13 Підведення підсумків моніторингу щодо роботи із сім’ями, діти з яких перебувають в інтернатних закладах за заявою батьків за результатами першого півріччя Шпитальна О.М.
  14 Інспектування кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі (за потребою). Абинашна О.М..
  15 Забезпечення функціонування веб-сайту ОЦСССДМ. Невинна Є.О.
  16 Фінансове забезпечення діяльності центру. Самород О.А.

  СЕРПЕНЬ

  1 Вибірковий моніторинг діяльності центрів за результатами роботи у першому півріччі. Начальники відділів
  2 Забезпечити випуску соціально-психологічної телепрограми «Розмова без нотацій» з питань формування внутрішньої культури та взаємин у сім’ї та соціальному середовищі (Молодь Чернігівщини) Нічипоренко А.Ю.
  3 Виїзна робота мобільного консультативного пункту обласного центру СССДМ  з питань популяризації відповідального батьківства, попередження сімейного неблагополуччя, підготовки молоді до сімейного життя  в сел. Гончаровськ, М-Коцюбинське (Чернігівський район) Лукашенко С.М. Велько Ю.В.
  4 Виготовлення соціальної реклами, що пропагує відповідальну поведінку з дотриманням поваги до прав та гідності людини   (ВІЛ/СНІД) Нічипоренко А.Ю.
  5 Інспектування кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі (за потребою). Абинашна О.М.
  6 Забезпечення функціонування веб-сайту ОЦСССДМ. Невинна Є.О.
  7 Виїзна робота мобільного консультативного пункту обласного центру СССДМ у м. Батурин з питань популяризації відповідального батьківства, попередження сімейного неблагополуччя, підготовки молоді до сімейного життя Лукашенко С.М. Велько Ю.В.

   ВЕРЕСЕНЬ

  1. Організація та проведення  навчального  семінару для працівників місцевих центрів СССДМ з питань взаємодії державних та недержавних установ під час надання послуг сім’ям у складних життєвих обставинах Старовойт О.П.,
  Шпитальна О.М.
  2 Виїзна робота мобільного консультативного пункту обласного центру СССДМ у Корюківку з питань популяризації відповідального батьківства, попередження сімейного неблагополуччя, підготовки молоді до сімейного життя Лукашенко С.М. Велько ю.В.
  3 Виїзна робота мобільного консультативного пункту обласного центру СССДМ у Холми  з питань популяризації відповідального батьківства, попередження сімейного неблагополуччя, підготовки молоді до сімейного життя Лукашенко С.М. Велько ю.В.
  4 Супервізійні зустрічі з прийомними сім’ями Корюківського району Абинашна О.М.
  5 Моніторинг діяльності Сосницького районного центру СССДМ Начальники відділів
  6 Виготовлення інформаційно-просвітницьких матеріалів з питань профілактики  негативних явищ у молодіжному середовищі  Старовойт О.П.
  Нічипоренко А.Ю.
  7 Організація засідання «за круглим столом» «Наставництво – ефективна форма допомоги дітям у соціалізації та адаптації до самостійного життя» Старовойт О.П.
  8 Навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники. Абинашна О.М
  9 Методичний лист «Нормативно-правове забезпечення функціонування прийомних сімей та ДБСТ» Абинашна О.М.
  Шолінян В.Р.
  10 Забезпечення функціонування веб-сайту ОЦСССДМ. Невинна Є.О.

   

   

   

   

  Назад

  15 Травня 2019 11:15
  28 Листопада 2018 11:58
  19 Березня 2018 15:51
  02 Лютого 2018 09:51