<<<12 - 22 з 339>>>


07 Березня 2018 13:06Новини

Даруємо весняний настрій

За ініціативи Ніжинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в кінці минулого року при відділенні амбулаторного гемодіалізу КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» в м. Ніжині було відкрито новий консультативний пункт. У цьому відділенні постійно приймають життєво необхідні процедури сорок осіб із числа мешканців Ніжина та Ніжинського району, половина з яких – жінки.

Психолог та юрисконсульт Ніжинського міського ЦСССДМ щотижня відвідують цей медичний заклад, щоби на місці надавати його пацієнтам

27 Лютого 2018 16:00Новини

Підведення підсумків роботи із сім’ями, дітьми та молоддю у 2017 році

27 лютого 2018 року в Чернігівському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася нарада директорів районних, міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів соціального спрямування.

У 2017 році послугами центрів соціальних служб скористалося 65 430 жителів області. Соціальні послуги надавалися 268 працівниками, серед яких фахівці із соціальної роботи, юрисконсульти, психологи, методисти. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї,

27 Лютого 2018 10:32Новини

«Круглий стіл» з питань соціального захисту осіб з інвалідністю

21 лютого відбулось засідання «круглого столу» з питань соціального захисту сімей, в яких є діти, батьки або інші особи з інвалідністю, а також особи, що здійснюють за ними догляд. Ніжинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щороку організовує такий «правовий всеобуч» для своїх отримувачів послуг, залучаючи до нього суб’єкти співпраці із соціально-гуманітарної сфери. І цього разу інформацію щодо соціальних гарантій, змін в законодавстві, медичних, освітніх та інших послуг, якими можуть скористатися члени нашої

27 Лютого 2018 10:00Новини

Навчання для кандидатів у патронатні вихователі

Новою формою тимчасового влаштування дітей, які потрапили у складні життєві обставини, є патронатні сім'ї. Таке нововведення, як патронат над дитиною, що тимчасово втратила можливість виховуватись у біологічній родині, започатковано в Україні на підставі постанови КМУ від 16.03.2017 р. № 148 «Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім'ї патронатного вихователя».

Протягом минулого року в нашій державі вже функціонувало вісім патронатних сімей, з яких сім – у Київській

23 Лютого 2018 16:25Новини

Робота Чернігівського міського центру СССДМ з особами, які мають особливі потреби

Робота Чернігівського міського центру СССДМ з особами, які мають особливі потреби

Найбільш актуальними завданнями соціальної роботи щодо осіб з інвалідністю є забезпечення рівних з усіма іншими громадянами України можливостей у реалізації їх прав, усунення обмежень у їхній життєдіяльності, створення сприятливих умов, які дозволяють особам з інвалідністю вести повноцінний спосіб життя, брати активну участь у житті суспільства, виконувати свої цивільні обов'язки.

З метою забезпечення прав дітей та молоді з особливими

23 Лютого 2018 14:42Новини

Посилення правових можливостей ветеранів АТО через підвищення їх правової культури та правової обізнаності

Посилення правових можливостей ветеранів АТО через підвищення їх правової культури та правової обізнаності

Таким був меседж засідання «круглого столу», що відбулося 15 лютого у залі засідань Коропської районної ради за участю учасників антитерористичної операції та демобілізованих, представників управлінь та відділів райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Захід проводився у рамках реалізації проекту Міністерства юстиції «Я маю право!».

Зі вступним словом

23 Лютого 2018 14:33Новини

Теоретичні та практичні засади співпраці центрів соціальних служб та служби пробації

Теоретичні та практичні засади співпраці центрів соціальних служб та служби пробації

На базі Академії Державної пенітенціарної служби Міністерства юстиції України відбувся круглий стіл «Соціально-психологічні аспекти роботи служби пробації».

Учасниками наукового заходу обговорювались актуальні проблеми в роботі служби пробації, аналізувались існуючі теоретичні та практичні проблеми в законодавчо-правовій та економічній сферах, від вирішення яких залежать перспективи її подальшого розвитку.

21 Лютого 2018 13:09Новини

В обласному центрі навчаються кандидати у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновителі

Метою навчання є підвищення рівня батьківської компетентності майбутніх прийомних батьків та батьків-вихователів, їх спроможності кваліфіковано здійснювати діяльність для створення сприятливих умов життя і розвитку прийомних дітей та дітей-вихованців.

У навчанні, яке розпочалось 21 лютого і продовжиться 22-23 лютого та 5-6 березня, беруть участь 16 осіб із Козелецького, Корюквіського, Куликівського, Менського, Новгород-Сіверського, Чернігівського районів та міст Прилуки, Чернігова.

У ході занять розглядатимуться

15 Лютого 2018 10:24Новини

Семінар для новопризначених спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

15 лютого 2018 року в Чернігівському обласному центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проводиться навчальний семінар - тренінг для новопризначених спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та фахівців, які надають соціальні послуги в об’єднаних територіальних громадах, з питань організації роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, профілактики соціального сирітства, формування відповідального батьківства.

У будь-якому суспільстві турбота про дітей, сім’ю

12 Лютого 2018 16:31Новини

У Чернігові навчаються кандидати у патронатні вихователі

10 лютого 2018 р. у м. Чернігові розпочалося навчання кандидатів у патронатні вихователі та їх помічників. Його мета – формування компетентності кандидатів у патронатні вихователі у питаннях догляду, виховання та реабілітації влаштованої в сім’ю патронатного вихователя дитини, взаємодії з батьками та спеціалістами, залученими до організації послуги патронату над дитиною, у процесі забезпечення найкращих інтересів дитини та надання послуг її сім’ї.

Програма навчання реалізується у форматі тренінгів, які проводить національний

09 Лютого 2018 09:55Робота в громадах

Директор Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрілася з головами ОТГ Городняського району.

Забезпечення якісного надання соціальних послуг уразливим категоріям населення в об’єднаних територіальних громадах регіону являється одним із пріоритетних завдань громади.

В умовах децентралізації дуже важливою є готовність кожної громади брати відповідальність за своїх мешканців і надавати вчасну і професійну підтримку тим, хто її потребує. «Виконання об’єднаними територіальними громадами власних самоврядних повноважень щодо надання соціальних послуг сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих

<<<12 - 22 з 339>>>