<<<12 - 22 з 458>>>


12 Липня 2019 16:58Новини

Відповідальним батькам – урядова підтримка

12 липня до Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітали представники Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області.

Фахівці із соціальної роботи мали змогу підвищити свій рівень знань з питань урядової підтримки сімей з дітьми та молоді.

Міллер В. В., головний спеціаліст МВ ДРАЦС, наголосила на суттєвих обмеженнях до неплатників аліментів, податкових знижках на розвиток

12 Липня 2019 16:54Новини

Цікаве дозвілля для дітлахів Менщини організували працівники Менського РЦСССДМ

Що таке літо? Це тепла пора року, коли навколо все цвіте та набуває яскравих відтінків. Літо — це час незабутніх відкриттів і пригод! Ну і, звичайно ж, літо — це час канікул та відпочинку.

10 липня 2019 р. на виконання районної програми «Діти Менщини» Менським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено гру-квест на тему «Веселими стежками літа» в позаміському оздоровчому таборі «Барвінок», де відпочивають діти–сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з Чернігівської області.

11 Липня 2019 09:47Новини

Стежками дружби

Тренінгові заняття з метою розкриття значення дружби в житті кожної людини та налагодження колективної взаємодії в тимчасових дитячих колективах відбулися на базі позаміських закладів оздоровлення та відпочинку дітей Варвинського району «Веселка» та «Сонечко» 10 липня 2019 року. Заходи були організовані та проведені Варвинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування Мобільний консультативний пункт соціальної роботи.

Дружба – це близькі стосунки,

02 Липня 2019 16:47Новини

Навчаються майбутні соціальні працівники

Практична підготовка студентів є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікаційного рівня і має на меті набуття ними професійних навичок та вмінь.

У червні - липні на базі Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходять літню соціально-педагогічну практику студенти III курсу психолого-педагогічного факультету за спеціальністю «соціальна робота» Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

Студенти-практиканти

27 Червня 2019 16:43Новини

Обираємо здоровий спосіб життя

«Буде здоров’я - решта все додасться», - так говорить народна мудрість.

Здорові люди здебільшого рідко замислюються над тим, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їхнє здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Люди, що страждають тими чи іншими захворюваннями, кожного дня мають чимало проблем, які відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу, який відзначається щорічно

20 Червня 2019 10:46Новини

Працівники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вчаться надавати послуги матерям, які мають намір відмовитися від новонародженої дитини

Відмова матері від своєї дитини - соціально-психологічне явище, яке стало надзвичайно актуальним у наші дні.

З метою профілактики відмов від новонародженої дитини, формування засад відповідального батьківства, уміння розуміти власних дітей обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений навчальний семінар-тренінг для фахівців із соціальної роботи центрів та спеціалістів об’єднаних територіальних громад.

Методист центру Ю. Велько ознайомила учасників семінару з аспектами психологічної

18 Червня 2019 15:55Новини

На Менщині ярмаркували і про сімейні цінності не забували

Щорічно у м. Мена проходить Троїцький ярмарок. Вже традиційно Менський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучається до організації свята.

Цього року фахівцями була виготовлена та презентована фотозона, головною метою якої стала популяризація традиційних сімейних цінностей серед населення. Під час ярмарку 16 червня 2019 р. гості та жителі міста мали змогу помилуватися декораціями та сфотографуватися на фоні білосніжної ширми всією родиною.

13 Червня 2019 15:51Новини

Цікаве і корисне дозвілля організоване для дітей Срібнянщини

З 28 травня по 12 червня в Срібнянському районі працювали пришкільні відпочинкові табори з денним перебуванням дітей.

Згідно річного плану Відділу соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді Срібнянської селищної ради в рамках спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» дані табори були охоплені соціально-профілактичною роботою.

Інформаційно-просвітницькі заходи для дітей організовані в ігровій формі задля ефективного та динамічного засвоєння ними інформації. Зокрема,

11 Червня 2019 11:28Новини

У Ніжинському районі функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

Розпорядженням голови Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслава Івашина в районі розпочала свою роботу мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

До складу мобільної бригади увійшли представники служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, КНП «Ніжинський центр ПМСД», сектору ювенальної превенції Ніжинського відділу поліції. Організовує та координує роботу

10 Червня 2019 11:13Новини

Щоб не зіпсувати літні канікули

Чернігівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у літню пору систематично проводиться профілактична робота серед учнівської молоді з метою запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності, профілактики правопорушень, злочинів, негативних проявів серед дітей, зокрема вживання алкогольних напоїв, тютюнових та наркотичних засобів.

08 червня працівники ЧМЦСССДМ разом із студентами Чернігівського національного технологічного університету, які проходять практику на базі центру, провели

04 Червня 2019 17:00Новини

Зігрівайте теплом дитячі серця!

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей працівники Відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Срібнянської селищної ради взяли участь в чудовому святі для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також дітей вразливих верств населення.

Святково-розважальне дійство проходило на головній площі Срібного, де відбувся святковий концерт юних артистів та конкурсна програма. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах: стрибали, ганяли м’яча, бавилися на атракціонах, каталися

<<<12 - 22 з 458>>>