<<<12 - 22 з 402>>>


03 Грудня 2018 12:05Новини

"Золотий фенікс" вкотре дарує радість

1 грудня 2018 р. Менським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано свято – благодійна концертна програма «Золотий Фенікс».

Близько 600 глядачів змогли відчути захоплюючу атмосферу дива, яке творили на сцені справжні АРТИСТИ – творчі колективи Менської громади та запрошені гості: Народний театр естради «КАМЕРТОН», Олена Литвин, Аліна Хропач, дитячий зразковий цирковий колектив «ЮНІСТЬ», вокальний ансамбль «СПІВОЧА ПТАШКА», дитячий цирковий колектив «ФЕЄРІЯ», танцювальний колектив "БАРВІНОК"

03 Грудня 2018 12:00Новини

Корюківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за майбутнє без СНІДу!

З метою привернення уваги мешканців міста до проблеми ВІЛ-інфекції та до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом працівники Корюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді З0 листопада 2018 року провели соціальну акцію «За майбутнє без СНІДу».

Під час заходу відбулася презентація вуличної виставки творчих робіт учнів школи мистецтв ім. Корнієвського. Діти висловили своє бачення проблеми ВІЛ-інфекції через художні засоби. Працівники центру виготовили та розповсюдили інформаційні листівки, а також

03 Грудня 2018 11:31Новини

Знати сьогодні - щоб жити завтра!

01 грудня 2018 року Чернігівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в торгово-розважальному центрі "Hollywood" організована акція «Знати сьогодні, щоб жити завтра!» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

У цей день по всьому світу люди виражають підтримку хворим на ВІЛ-інфекцію та СНІД, привертають увагу громадськості та ЗМІ до вирішення проблеми епідемії, боротьби з проявами дискримінації хворих, толерантного ставлення до них.

Учасники акції мали змогу перевірити свої знання щодо шляхів

30 Листопада 2018 16:41Новини

До акції "16 днів без насильства" приєднались учні Чернігівської ЗОШ №10

Фахівці Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом зі спеціалістами Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області організували та провели профілактичний захід «Я хочу жити в світі без насильства» для учнів загальноосвітньої школи №10.

Під час тематичної зустрічі з елементами тренінгу школярі з’ясували, що переживає людина, яка потерпає від насильства, хто і чому перетворюється на кривдника, чим ми можемо допомогти людині, яка постраждала від насильства,

30 Листопада 2018 16:35Новини

У рамках акції "16 днів без насильства" відбулась зустріч із батьками

Продовжуються профілактичні заходи в рамках акції «16 днів проти насильства». Спеціалісти Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у проведенні батьківських зборів на базі загальноосвітніх шкіл №18,21.

Під час зустрічей у форматі «питання-відповідь» обговорювались проблеми жорстокого поводження з дітьми та їх наслідки, шляхи та підходи до процесу виховання, необхідність створення позитивного мікроклімату в родині, неприпустимість насильницьких методів покарання, майстерність

29 Листопада 2018 11:28Новини

Скажемо насиллю «STOP!»

28 листопада в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» фахівцем із соціальної роботи Ніжинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Кантур Ю.М. та шкільним психологом Лабузьким В.Г. було організовано та проведено заняття з елементами тренінгу «Скажемо насиллю «STOP!”» на базі Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» I-III ст.

Учнів 8-9 класів було ознайомлено з поняттям «насилля», його основними видами. Основна увага була приділена насиллю в школі та дома. Кулинко Дмитро, учень 8 класу,

29 Листопада 2018 08:13Новини

До акції "16 днів без насильства" приєднались учні вечірньої школи

До акції «16 днів без насильства» 28 листопада 2018 року приєднались учні чернігівської вечірньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня.

Спеціалісти обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели тематичну зустріч «Я хочу жити в світі без насильства», під час якої учасники висловлювали свою думку щодо проблеми домашнього насильства, її актуальності у молодіжному середовищі, визначали ступінь зв’язку між насильством в сім’ї та булінгом, шукали шляхи виходу із ситуації та найбільш вдалі моделі гармонійного

28 Листопада 2018 11:22Новини

До акції "16 днів без насильства" приєднуються районні центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

27 листопада, в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" працівниками сектору сім’ї, молоді та спорту Ніжинської районної державної адміністрації спільно з фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено інформ-хвилину з керівниками територіальних громад району, працівниками установ та організацій.

Присутнім було надано роз’яснення щодо проведення заходів з попередження домашнього насильства в сім’ях, де існує загроза його вчинення, щодо організації активних форм

28 Листопада 2018 08:31Новини

Триває Всеукраїнська акція "16 днів без насильства"

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» спеціалістами обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інною Бабченко та Юлією Велько на базі музичного коледжу ім. Л.Ревуцького проведено тематичну зустріч «Я хочу жити в світі без насильства». Студенти коледжу взяли активну участь у тренінгових вправах, висловлювали свою точку зору на проблему домашнього насильства, шляхи його подолання, засоби та методи виховання дітей.

Закінчилась зустріч флешмобом «Рука, яка дарує добро», під час якого

27 Листопада 2018 08:24Новини

Захисти життя – зупини насильство!

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Основними завданнями акції є: привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій

12 Листопада 2018 14:30Новини

В обласному центрі соціальних служб навчаються кандидати у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники

Підтримка сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема встановлення опіки над такими дітьми та створення інститутів прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу є пріоритетом в роботі центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Найкраще для дитини - це виховання в сім’ї.

Спеціалістами обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 6 по 13 листопада проводяться тренінгові навчання для потенційних прийомних батьків, батьків-вихователів,

<<<12 - 22 з 402>>>