<<<12 - 22 з 354>>>


11 Травня 2018 16:22Новини

Міцна родина – щаслива дитина

Для кожного з нас День матері одне з найбільш зворушливих свят.

З раннього дитинства і до останніх днів ми несемо в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка завжди все зрозуміє, простить, підтримає, пожаліє і буде самовіддано любити не зважаючи ні на що. І в цей травневий день, в День матері, ми можемо подякувати нашим мамам за все добро, яке вони для нас зробили.

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента

24 Квітня 2018 14:45Новини

Акція - на підтримку дітей з вадами слуху

Протягом квітня в Україні тривала оголошена Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» Всеукраїнська благодійна акція зі збирання коштів на закупівлю медичного обладнання для лікування дітей з вадами слуху.

У нашому місті збирання таких коштів організували управління праці та соціального захисту населення Ніжинської міської ради, Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Юні енергійні студенти волонтерської

20 Квітня 2018 11:58Новини

Транзит „Ніжин - Чернігів ”

Народна мудрість говорить: „Краще раз побачити, ніж сто раз почути”. Цьому принципу послідували студенти III і IV курсу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, напрям підготовки - „Соціальна робота”.

Майбутні соціальні працівники завітали до Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою ознайомлення із сучасними методами, формами, засобами соціальної роботи із сім’ями, що опинились у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Олег

19 Квітня 2018 16:57Новини

Підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів

З 16 по 20 квітня 2018 року на базі Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходить навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів, сім’ї які функціонують чотири років.

Відповідно до чинного законодавства, не рідше ніж раз на два роки обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить планові тренінгові навчання прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Свою кваліфікацію підвищують 27 прийомний батьків

18 Квітня 2018 12:02Новини

У державному бюджеті передбачені кошти на придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю

Об’єднані територіальні громади матимуть можливість отримати автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю за рахунок коштів державного бюджету.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 189 (далі – Порядок), у 2018 році передбачено спрямування коштів

18 Квітня 2018 11:47Новини

Підготовка майбутніх соціальних працівників

На базі Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходять практику студенти V курсу Чернігівського національного технологічного університету, напрям підготовки - „Соціальна робота”.

Мета технологічної практики - формування професійних умінь і навичок, оволодіння студентами сучасними методами, формами, засобами соціальної роботи.

На початку практики були проведені організаційні заходи: інструктажі щодо порядку проходження практики, студентам-практикантам надані

10 Квітня 2018 14:58Новини

Участь у проекті стосовно зменшення рівня поширення ВІЛ

Зменшення рівня поширення ВІЛ серед осіб, які перебувають у конфлікті із законом, і покращення доступу до тестування на ВІЛ, – така мета проекту, який реалізовується в м. Чернігові.

Завдання проекту:

комплексна соціальна підтримка, профілактика та тестування на ВІЛ умовно засуджених молодих осіб, а також тих, хто знаходиться у групі ризику;

зменшення кількості випадків, пов’язаних із ризиком інфікування ВІЛ;

навчання і підвищення спроможності для надавачів послуг щодо профілактики

10 Квітня 2018 14:54Новини

Святкові вітання - мешканцям обласного гуртожитку

Із квітня минулого року при Комунальному закладі «Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» Чернігівської обласної ради, розташованому в Ніжині, на вулиці Прилуцькій, 126, почав діяти консультативний пункт Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На сьогодні облаштованим усіма зручностями затишним житлом за підтримки держави безоплатно користуються 17 юнаків і дівчат із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

10 Квітня 2018 14:43Новини

Підсумки та плани на майбутнє

Відбулась робоча нарада на базі Чернігівського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції за участі представників Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, БО «Чернігівська мережа», районних секторів.

Мова йшла про співпрацю та партнерство між Міністерством юстиції України, Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я», Представництвом корпорації ХелсРайт

07 Квітня 2018 12:30Новини

«Буде здоров’я - решта все додасться», - так говорить народна мудрість. Здорові люди здебільшого рідко замислюються над тим, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їхнє здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Люди, що страждають тими чи іншими захворюваннями, кожного дня мають чимало проблем, які відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

Міжнародний день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань - Всесвітній день здоров’я,

30 Березня 2018 09:07Новини

Як організувати та забезпечити соціальної підтримки вразливих груп населення на рівні об’єднаних територіальних громадах дізнаються учасники тренінгу, який 29-30 березня проводить Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування спільно з Чернігівським обласним центром для дітей сім'ї та молоді та ГО "Партнерство кожній дитині".

"Соціальна робота - це не короткотермінові проекти, це щоденна та кропітка праця. Ми працюємо із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, мають соціальні проблеми тощо", -

<<<12 - 22 з 354>>>