<<<12 - 22 з 376>>>


14 Вересня 2018 09:22Новини

Новий крок для самовдосконалення

З метою забезпечення прав дітей та молоді з інвалідністю на розвиток їхніх творчих здібностей, умов для їхньої самореалізації, подолання комплексу неповноцінності, підвищення рівня самоповаги та самооцінки, творчий ріст і розвиток, організацію цікавого та змістовного дозвілля при Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 19 січня 2004 року діє творча майстерня. Це форма групової роботи, що спільною діяльністю об’єднує людей.

На черговому занятті діти разом із батьками опановували нову

12 Вересня 2018 16:36Новини

Робота з майбутніми матерями

На сьогоднішній день в Україні дуже гостро стоїть питання підтримки родини та дитини, адже влада розуміє, що добробут країни залежить, в першу чергу, від добробуту кожної родини, кожного громадянина держави. А особливо, коли це стосується здоров’я, благополуччя, повноцінного та всебічного розвитку дітей – нашого майбутнього.

Одним з напрямків роботи Козелецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є робота з вагітними жінками. Завдячуючи тісній співпраці із Козелецькою центральною лікарнею,

12 Вересня 2018 16:25Новини

Практикуються майбутні соціальні працівники

З метою формування професійних умінь та навичок, оволодіння сучасними методами та формами соціальної роботи студенти Чернігівського національного технологічного університету проходять практику в Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Майбутні колеги ознайомились із нормативно-правовим забезпеченням, напрямами та показниками діяльності центру соціальних служб. Студентів залучають до проведення оцінки потреб сім’ї/особи, надання соціальних послуг сім’ям, які опинилися у складних

12 Вересня 2018 08:36Новини

Працюємо з неповнолітніми правопорушниками

Наразі актуальною виступає проблема правопорушень серед дітей.

Основними складовими роботи спеціалістів Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівників районних відділів філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області в цьому напрямку є оцінка, планування і контроль за поведінкою молодої особи, яка перебуває на обліку. Важливим компонентом цієї роботи є контроль за ефективністю заходів індивідуальної профілактики.

Серед заходів, які застосовуються фахівцями до неповнолітніх, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, є мотивація до участі в Програмі «Сходинки до здоров’я». Програма допомагає усвідомити цінність здорового способу життя, його впливу на благополуччя людини, важливість відповідальності за свої вчинки та вироблення навичок безпечної поведінки.

11 Вересня 2018 09:50Новини

Зима не за горами

З настанням холодів та погіршенням погодних умов зростає небезпека нещасних випадків з дітьми, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

З метою недопущення подібних ситуацій фахівці районних, міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також соціальні працівники об’єднаних територіальних громад здійснюють контроль над такими родинами. Під час відвідування сімей проводиться перевірка та сприяння в забезпеченні паливом, продуктами харчування, теплим одягом.

10 Вересня 2018 09:40Новини

Обери здоровий спосіб життя!

У суботу, 8 вересня, в обласному дитячому протитуберкульозному санаторії «Зелений гай» працівниками Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були проведені заходи з метою підвищення рівня знань учасників про подолання шкідливих звичок, утвердження цінностей здорового способу життя, профілактики соціально-небезпечних хвороб.

Діти були залучені до участі у тренінговій роботі, для них організована ігротека. Фахівець із соціальної роботи центру нагадала про права неповнолітніх , а також

07 Вересня 2018 14:59Новини

Країна знань нам двері відчиняє

Із нагоди початку нового навчального року Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 6 вересня, по закінченні шкільних занять, організував для своїх клієнтів, дітей молодшого шкільного віку із сімей найменш соціально захищених категорій, святкову конкурсно-розважальну програму «Країна знань нам двері відчиняє».

«Першачків» та інших учнів молодших класів і їх батьків запросили до читального залу Ніжинської центральної бібліотеки, де разом із працівниками соціальної служби їх привітали завідуюча

06 Вересня 2018 16:28Новини

Навчальний семінар з питань організації роботи з профілактики ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вживання психоактивних речовин

На сьогоднішній час поширення ВІЛ-інфекції залишається однією з найактуальніших соціальних проблем. У світі немає жодної країни, якої б вона не торкнулася, а кількість ВІЛ-інфікованих осіб дедалі збільшується. Україна також перебуває в ситуації епідемії ВІЛ-інфекції, при цьому, за оцінками експертів, лише кожен другий українець знає про свій ВІЛ-позитивний статус.

Соціальна робота – потужна зброя в боротьбі з ВІЛ/СНІДом. В цьому відношенні соціальна робота набуває подвійного змісту, а саме, вказуючи напрям у боротьбі

31 Серпня 2018 16:53Новини

Щоб шкільне середовище було безпечним для дитини

На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках учнів. Саме тому 30 серпня психологи Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівники Головного управління юстиції в Чернігівській області зібрали дітей, щоб розповісти їм про основні аспекти толерантності серед однолітків.

Під час інтерактивної гри учасники в метафоричній формі отримали інформацію про шкільне насилля, обговорили компоненти, форми та структуру булінгу. Діти

31 Серпня 2018 11:14Новини

Веселі батути у «Березовому Гаю»

За два дні перед початком нового навчального року діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та малеча із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, мали змогу весело і корисно провести час у парку “Березовий Гай”.

Понад 30 дітей заряджалися позитивними емоціями, беручи участь у змаганні з риболовлі, активних іграх, весело стрибаючи на батутах. А ще - знайшли нових друзів та здобули навички проведення активного та змістовного дозвілля.

Захід був організований Новозаводською районною

28 Серпня 2018 09:15Новини

У "Літній школі" навчаються не тільки діти

Кожна дитина має право на виховання в сім`ї. Держава взяла на себе обов`язок щодо забезпечення належних умов життя та виховання дітей, які за певних життєвих обставин залишились без батьківського піклування. На виконання заходів обласної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та з метою підвищення виховного потенціалу прийомних сімей, Служба у справах дітей облдержадміністрації разом з Чернігівським обласним центром

<<<12 - 22 з 376>>>