<<<12 - 22 з 319>>>


09 Січня 2018 09:10Новини

Свято продовжується

Православні християни 7 січня відзначали одне з 12 головних свят у Православній Церкві – Різдво Христове. Саме свято пов'язане з величезною кількістю обрядів, традицій, що символізують добро, взаємоповагу, любов до ближнього.

Напередодні цього свята спеціалісти Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію “ Не залишимо без уваги жодної дитини ” в обласному дитячому протитуберкульозному санаторії “ Зелений гай ”.

Мета заходу – не дати дітям відчути самотність,

22 Грудня 2017 10:16Новини

Мріємо творити красу і добро

20 грудня за сприяння Ніжинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді діти із сімей загиблих учасників АТО відвідали місцеву приватну арт-галерею, в якій представлені роботи відомих ніжинських майстрів. Тут вони дізнались про деякі особливості створення картин, сучасні техніки їх виконання, мотиви, що надихають обдарованих людей на творчу працю. Господиня галереї, голова Ніжинської гільдії митців Ніна Кущенко провела зі своїми юними гостями майстер-клас із виготовлення колажу «Моя мрія!», продемонструвавши тим самим,
20 Грудня 2017 16:00Новини

20 грудня урочистий день. Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відзначає 10-ти річчя. Радість цієї події з нами розділяють наші гості, працівники, випускники різних років. За роки існування гуртожиток дав путівку в життя понад 142 особам з числа дітей-сиріт, які добрими справами зміцнюють і підтримують авторитет соціального гуртожитку та славу міста Ніжина не тільки на теренах України, а й за її межами. А починалось все саме так: Рішенням Чернігівської обласної ради з 2007 року створено, поки, що єдиний
20 Грудня 2017 10:29Новини

Святий Миколай приходить до кожного

День святого Миколая - це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая. За традицією, напередодні діти отримують подарунки. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними.

Спеціалісти Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію в обласному дитячому протитуберкульозному санаторії «Зелений гай», приурочену цьому святу.

Мета заходу – привернення уваги до проблеми милосерддя та взаємоповаги, організація дозвілля

18 Грудня 2017 10:19Новини

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, із 25 листопада по 10 грудня, на території України
12 Грудня 2017 10:25Новини

На службі у громади міста

Протягом Всеукраїнського тижня права, що тривав із 4 по 10 грудня, Ніжинським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено низку групових заходів для різних категорій населення міста. Юрисконсульт центру працював з учнями загальноосвітніх шкіл №№ 5, 7, 9, 11, 13, 17, КЗ ННВК «Престиж» № 16, ліцею побуту та сервісу; із мешканцями обласного соціального гуртожитку, пацієнтками жіночої консультації (клієнтками консультпункту центру для вагітних жінок) та безробітними особами, у т. ч. учасниками АТО, які перебувають

01 Грудня 2017 08:29Новини

Червону стрічку носять небайдужі

Чернігівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в торгово - розважальному центрі "Hollywood" 01 грудня 2018 року проведено акцію «Червону стрічку носять небайдужі» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

У цей день по всьому світу люди виражають підтримку хворим на ВІЛ-інфекцію та СНІД, привертають увагу громадськості та ЗМІ до вирішення проблеми епідемії, боротьби з проявами дискримінації хворих, толерантного ставлення до них.

Близько 300 мешканців Чернігова, небайдужих до проблеми поширення

01 Грудня 2017 08:25Новини

1 грудня -Всесвітній день боротьби зі СНІДом

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблеми ВІЛ/СНІДу, а саме профілактики поширення цього захворювання, формування толерантного ставлення до людей, що живуть з ВІЛ-інфекцією, фахівцями із соціальної роботи Ніжинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та студентами-волонтерами НДУ ім. Миколи Гоголя було організовано та проведено профілактичні заходи «СНІД: знати, щоб жити» для учнівської молоді Колісниківської ЗОШ І-ІІ ст., Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. та Липоворізького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» I-II ст. району.

30 Листопада 2017 08:26Новини

Триває акція «16 днів проти насильства»

Спеціалістами Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться профілактичні заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». На базі навчальних закладів міста Чернігова та смт Срібне відбулися тематичні зустрічі, тренінги, бесіди: «Сім’я – це простір без насильства», «Щаслива родина – щаслива дитина», «Профілактика домашнього насильства», «Любов – найкращий засіб виховання».

Із учнівською молоддю обговорювались питання відповідального ставлення до батьківства,

26 Листопада 2017 08:41Новини

Профілактика ВІЛ та ризикованої поведінки серед молоді, що перебуває у конфлікті із законом

Спеціалісти Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках заходів, приурочених Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом, 21 листопада провели групове заняття на базі Чернігівського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції для засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

Клієнти центру були залучені до участі у відеолекторіях «Тест», «Шляхи передачі ВІЛ». Лікар-інфекціоніст

25 Листопада 2017 08:36Новини

Попереджений, значить, захищений

Запобігання соціально небезпечним хворобам, подолання їх наслідків, формування навичок здорового способу життя є одним із завдань центрів СССДМ. Спеціалісти та студенти-практиканти Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели просвітницьку акцію в обласному дитячому протитуберкульозному санаторії «Зелений гай», приурочену Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом.

Мета заходу – привернення уваги до цієї проблеми, профілактика захворювання, підвищення рівня знань учасників стосовно

<<<12 - 22 з 319>>>