<<<1 - 11 з 458>>>


17 Вересня 2019 16:19Новини

Свято для першокласників Менської громади

13 вересня 2019 р. Менським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Менської міської ради проведена акція для дітей з інвалідністю "Перший дзвоник".

Цього року на території Менської громади проживають два першокласники, які будуть навчатись поза шкільними стінами. Кожен з них отримав набори шкільної канцелярії від ММЦСССДМ, а також заручився підтримкою фахівців з соціальної роботи, яка так необхідна дітям та їхнім батькам.

Дітям, які навчаються вдома, складніше, ніж іншим дітям спілкуватися

13 Вересня 2019 11:30Новини

Підвищили кваліфікацію директори центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді області

11-12 вересня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся семінар за спеціальною короткотерміновою програмою «Виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу» з метою підвищення кваліфікації директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області.

Учасники семінару

12 Вересня 2019 16:12Новини

Країна знань нам двері відчиняє

З нагоди початку нового навчального року Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із студентами волонтерської групи «Час для нас», яка діє при кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя, 11 вересня, по закінченні шкільних занять, традиційно долучилися до привітань і організували для першокласників різних категорій, які є отримувачами соціальних послуг НМЦСССДМ святкову конкурсно-розважальну програму «Країна знань нам двері відчиняє».

Радісний та жвавий настрій

10 Вересня 2019 16:29

Шановні колеги, засновники благодійних організацій та громадських об’єднань області!

Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує до співпраці у сфері надання послуг соціально-психологічної реабілітації особам, залежним від наркотичних засобів чи психотропних речовин з метою профілактики, подолання або мінімізації їх негативних наслідків.

Закликаємо об’єднатись задля надання допомоги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, зумовлених психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин!

Звернутись за інформацією Ви можете до Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за тел. 77 89 84 або до місцевих центрів СССДМ.

05 Вересня 2019 16:24Новини

На базі обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді навчаються патронатні вихователі

4 вересня 2019 року в Чернігівській області на базі обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді стартувало навчання кандидатів у патронатні вихователі. У навчанні беруть участь п’ять родин, які мешкають у м. Прилуки, Ніжин, Борзна та дві родини з Бобровицького району. Програма тренінгового курсу, тривалістю 120 годин, включає теоретичний і практичний матеріал, а також домашні завдання для учасників.

Програма підготовки патронатних вихователів передбачає: - ознайомлення учасників з обсягом повноважень, прав

02 Вересня 2019 11:21Новини

Благодійна акція для школярів із Варвинського району

Варвинський районний центр соціальний служб для сім’ї дітей та молоді напередодні першого вересня провів благодійну акцію з безкоштовного підстригання дітей пільгових категорій населення.

Так, 30 серпня діти із багатодітний сімей району, діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, були охоплені безкоштовними перукарськими послугами.

Волонтером центру стала професійний перукар - Наталія Лукаш. Вона зі своїми «супер ножицями» та

09 Серпня 2019 11:25Новини

Втретє в області відбулась "Літня школа" для прийомних батьків та їх дітей

Цьогоріч 6-8серпня на базі Громадської Спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові» в с. Количівка втретє відбулась «Літня школа» для прийомних батьків та їх дітей.

Організатори заходу – служба у справах дітей та обласний центр соціальних служб для сім, дітей та молоді, за сприяння облдержадміністрації - створили сприятливе середовище для відновлення власних життєвих сил прийомних батьків, залучили їх до більшої соціальної активності та обміну досвідом, а також організували змістовне дозвілля та активний відпочинок

31 Липня 2019 11:08Новини

Відбулась нарада директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування щодо реалізації державної політики з питань надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді, взаємодія суб’єктів соціальної роботи у сфері протидії торгівлі людьми

30 липня відбулась нарада директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування щодо реалізації державної політики з питань надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді, взаємодія суб’єктів соціальної роботи у сфері протидії торгівлі людьми.

Оскільки в цей день відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, то розпочала нараду Наталія Куликова, юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, яка нагадала присутнім, що торгівля людьми здійснюється

30 Липня 2019 11:12Новини

Торгівля людьми: це може трапитися з кожним

Чернігівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми проведено ряд заходів з метою консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності населення з негативним феноменом – торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Адже від цього явища може постраждати будь-хто, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

Зокрема, 28 липня працівники центру провели в обласному дитячому протитуберкульозному санаторії «Зелений гай» вуличну акцію «Не

29 Липня 2019 11:01Новини

Щоб боротися з гепатитом - слід про це говорити!

Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучився до проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня боротьби з гепатитом.

У середньому, кожна дванадцята людина в світі є носієм вірусу гепатиту В або C. Ця статистика перевищує показники за кількістю ВІЛ-інфікованих або хворих на рак, проте рівень обізнаності людей про гепатит вкрай низький. Вірусні гепатити - це група дуже розповсюджених небезпечних захворювань, що вражають печінку людини.

Проте, при своєчасній діагностиці та

27 Липня 2019 11:17Новини

Зустріч з умовно засудженими у Відділі СССДМ Срібнянської селищної ради

В наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед громадян громади. Повсякчас громадяни слабо усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, що право, закони супроводжують людину все її життя. Тому, щоб уміло і правильно користуватись своїми правами й добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Безперечно, правопорушення тісно пов’язані з процесами деморалізації суспільства, бездомності, безробіття, зі стрімким розвитком наркоманії, токсикоманії,

<<<1 - 11 з 458>>>