<<<1 - 11 з 402>>>


11 Грудня 2018 15:53Новини

Талалаївський РЦСССДМ звертає увагу населення на проблему насильства

З метою привернення уваги населення до проблеми насильства щорічно Талалаївським РЦСССДМ проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насилля». У цьому році фахівцями центру на базі ЗОШ району та Талалаївської селищної ради, сільських рад проведено бесіди та лекції на тему «Насильство в сім’ї: як діяти, щоб захиститися», «Насильство: попередити та зупинити», «Насильство: види, причини, шляхи подолання». Розповсюджено буклети «Сім’я – це простір без насильства», «Боятися не треба – треба знати».

Серед

11 Грудня 2018 15:46Новини

Срібнянський РЦСССДМ долучився до акції «16 днів проти насильства»

У рамках щорічної акції «16 днів проти насильства», яка проходить з 25 листопада по 10 грудня, Срібнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено лекційно-профілактичні заходи в загальноосвітніх закладах та агроліцеях району з метою інформування та попередження торгівлі людьми, протидії насильству в сім'ї та учнівському колективі, дотримання прав людини. Прочитані 6 лекцій, проведено 5 тренінгів та круглий стіл за відповідними напрямками заходів, а також анкетування для узагальнення знань, яким охоплено

10 Грудня 2018 16:50Новини

Відвідали «Народну скарбницю»

Завершальними в низці заходів Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до Міжнародного дня людей з інвалідністю стали екскурсії до історично-культурних пам’ятників у селі Заньки Ніжинського району – для сімей, в яких є діти та молодь з особливими потребами.

Дві групи у складі отримувачів послуг НМЦСССДМ відповідних категорій, у т.ч. із родин учасників АТО, у супроводженні соціальних працівників 9 грудня відвідали Меморіальний музей Марії Заньковецької та місцевий етнографічний музей

10 Грудня 2018 11:55Новини

З любов’ю до рідного міста

Серед низки заходів, проведених Ніжинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до Міжнародного дня людей з інвалідністю,цього тижня відбулись екскурсії до картинної галереї та музею Миколи Гоголя при НДУ імені Миколи Гоголя, а також до міського Салону «Природа».

На знайомство з історико-культурними пам’ятками міста, розташованими у стінах Гоголівського вишу, було запрошено дітей з особливими потребами, які навчаються в середніх та старших класах загальноосвітніх шкіл, та членів їхніх сімей.

10 Грудня 2018 11:50Новини

Акція Ріпкинського РЦСССДМ до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Міжнародний День людей з інвалідністю був заснований в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. За оцінками Світового банку 20% найбідніших верств населення Землі є людьми з обмеженими можливостями і вимагають до себе особливої уваги. Загальна поширеність офіційно зафіксованої інвалідності в світі вже становить приблизно 10%, на даний час у світі налічується понад один мільярд людей (15 відсотків населення), які страждають різними формами інвалідності за медичними показаннями і критеріями ВООЗ.

Від того, як суспільство ставиться

10 Грудня 2018 11:44Новини

«Повір у себе - і в тебе повірять інші!»

Під таким гаслом пройшов 30 листопада цього року ХІІІ районний фестиваль для сімей, які виховують дітей з особливими потребами та функціональними обмеженнями, Варвинського району.

Організатором традиційного районного заходу, який відбувся в обрядовому залі районного будинку культури, став районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У цьогорічному фестивалі взяло участь 20 сімей зазначеної категорії. Разом зі своїми дітьми у заході брали участь їх батьки, рідні, що підсилювало родинну теплу атмосферу.

05 Грудня 2018 11:58Новини

До акції «16 днів проти насильства» приєднались учні загальноосвітньої школи №21

Спеціалісти Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Близнюк та Юлія Велько провели профілактичні заходи «Я хочу жити в світі без насильства» для школярів дев’ятих, десятих класів.

Під час бесід, бліц-опитувань, тренінгових вправ обговорювались наслідки жорстокого поводження з дітьми, їх вплив на подальше життя людини в соціумі та під час створення власної родини, визначався взаємозв’язок між домашнім насильством та булінгом, учасники заходів висловили свою точку зору щодо

05 Грудня 2018 11:39Новини

Нас зібрало сюди веління сердець

3 грудня в Талалаївському районному будинку культури відбувся захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. З теплими та щирими словами до запрошених звернулися голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа, голова районної ради Юрій Дзюбан, селищний голова Юрій Величко.

Цікавою була виставка творчих робіт дітей з обмеженими фізичними можливостями, на якій були представлені картини, вишивки, вироби з бісеру та інших матеріалів. Для всіх гостей був організований солодкий стіл. Гарний настрій учасникам

05 Грудня 2018 11:35Новини

Нам уже 18!

Уже 18 років поспіль створюється й оживає в розмаїтті технік, барв і сюжетів виставка художніх робіт міського фестивалю художньої творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе – і в тебе повірять інші!», відкриття якого зазвичай присвячується Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Сьогодні в нашому місті проживають і навчаються близько 320 таких дітей. Не всі вони бачать красу оточуючого світу, не всі чують прекрасні мелодії живої природи чи людського творіння, не всі можуть творити самі. Але тим із них,

04 Грудня 2018 10:42Новини

Дарувати тепло так просто

Традиційно, з 26 листопада по 3 грудня 2018 року Корюківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за фінансової підтримки соціально відповідального бізнесу району, організовує щорічну соціальну акцію «Від серця до серця» для дітей, які мають проблеми зі здоров’ям.

Акція присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями. За інформацією

03 Грудня 2018 12:26Новини

"Ігри нескорених" стартували у Ніжині

У неділю, 2 грудня, фізкультурно-оздоровчий комплекс Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 приймав незвичайних відвідувачів, багато з яких завітали сюди вперше. Тут напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулись спортивні змагання під символічною назвою «Ігри нескорених» - для сімей, в яких є діти та молодь з особливими потребами, у т. ч. сімей учасників АТО.

Такий захід в Ніжині проводився уперше і, на думку його організаторів, повинен мати своє продовження й надалі стати доброю традицією для містян. Організаторами

<<<1 - 11 з 402>>>