<<<1 - 11 з 519>>>


14 Січня 2021 12:16Новини

На базі обласного центру соціальних служб розробили алгоритм дій щодо розвитку наставництва над дитиною

У січні в обласному центрі соціальних служб відбулось засідання «за круглим столом» на тему «Алгоритм дій щодо розвитку наставництва».  До участі у заході запрошені представники дотичних організацій, які тісно співпрацюють з обласним центром з питань впровадження наставництва в області, адже ця робота передбачає і оцінку потреб закладів у наставництві, і підготовку вихованців до зустрічі з наставниками, і пошук, підбір та навчання небайдужих дорослих, які бажають допомогти дитині-сироті. Під час зустрічі розроблено алгоритм

06 Січня 2021 08:20Новини

Святковий настрій напередодні Різдва подарували дітям у Чернігові

Напередодні Різдва, 5 січня, на ґанку Чернігівського міського центру соціальних служб провели свято для особливих дітей - підопічних центру. Цей традиційний захід проводиться з метою підвищення комунікації, покращення психологічного настрою та творчого розвитку дітей з обмеженими фізичними можливостями. Святкового настрою додавали розваги від казкових героїв.

Через обмежувальні карантинні заходи до Центру завітали лише 23 дитини. Ще 77 подарунків із довгоочікуваними солодощами будуть доставлені дітям додому.

Загалом 100 подарункових

24 Грудня 2020 15:34Новини

Кандидати у патронатні навчання продовжують навчання

На базі Чернігівського обласного центру соціальних служб продовжують навчання кандидати у патронатні вихователі та їх помічники.

Відповідно до Програми підготовки патронатних вихователів, затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України від 19.08.2017 року  № 1349 однією з умов навчання є отримання знань та відпрацювання навичок з надання першої домедичної допомоги.

Саме з цією метою обласний центр запросив кваліфікованого тренера, співробітника Товариства Червоного Хреста в Чернігівській області, з яким плідно співпрацює

18 Грудня 2020 08:53Новини

Про те, як наставництво змінює долю дитини, говорили напередодні Дня святого Миколая

Наставництво над дітьми, які виховуються в інтернатних закладах запроваджено з прийняттям Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Законом визначено, що організація наставництва здійснюється центрами соціальних служб, установами інституційного догляду, службами у справах дітей із залученням громадських та благодійних організацій.

17 грудня відбулась камерна зустріч щодо впровадження наставництва над дитиною з  представниками

10 Грудня 2020 16:17Новини

Обласний центр соціальних служб долучився до акції з метою привернення уваги до гендерно зумовленого насильства

Чернігівський обласний центр соціальних служб долучився до акції ПРИНЕСИ ПАРУ ЖІНОЧИХ ТУФЕЛЬ В ЗНАК СОЛІДАРНОСТІ ІЗ ЖЕРТВАМИ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА в  рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

За даними ООН, приблизно 90% постраждалих від домашнього насильства в Україні — це жінки. Саме тому часто в контексті цієї теми використовують термін гендерно зумовлене насильство.

За своє життя фізичне або сексуальне насильство хоча б

10 Грудня 2020 16:13Новини

Прийомні батьки та батьки-вихователі підвищили свій виховний потенціал

Однією з умов функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу є навчання батьків – вихователів та прийомних батьків з метою підвищення їх виховного потенціалу кожні два роки.

Так, у грудні чергове навчання провів  обласний центр соціальних служб. Розпочався тренінговий курс з презентації батьками  досягнень прийомних дітей за два роки їх перебування у сім`ї. Вони розповідали про стан здоров’я дітей, їх навчання, дозвілля, захоплення, спільну діяльність з батьками, участь у розподілі сімейного бюджету тощо.

09 Грудня 2020 14:20Увага!

УВАГА! КОНКУРС!

                У Чернігівській області БФ «Малюй майбутнє» за підтримки обласного центру соціальних служб оголошується конкурс дитячої творчості «Винахідливість. Молодість. Талант.»  Для участі в конкурсі запрошуються  обдаровані, творчі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

09 Грудня 2020 11:57Новини

Не мовчати - щоб розірвати коло насильства!

Відбулася онлайн-комунікація з питань протидії домашньому насильству. Захід організовано Чернігівським обласним центром соціальних служб, громадською організацією «Спілка жінок Чернігівщини», Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. В.Г. Короленка.

Учасниками комунікації стали 16 урядових та громадських організацій, які працюють з проблемами домашнього насильства в області.

Під час онлайн-зустрічі обговорювались основні аспекти протидії домашньому насильству, питання підготовки спеціалістів для роботи

09 Грудня 2020 09:00Новини

На онлайн-засіданні клубного об'єднання "Ровесник" говорили про протидію насильству

Методист Чернігівського обласного центру соціальних служб Юлія ВЕЛЬКО взяла участь у онлайн-засіданні клубного об’єднання для дітей-сиріт «Ровесник», яке створене та працює на базі навчально-методичного центру професійно- технічної освіти в Чернігівській області.

         Під час заходу проведено практичне заняття з питань протидії домашньому насильству, профілактики цькування, формування гармонійних стосунків у молодіжному середовищі, уміння вирішувати конфліктні ситуації ненасильницькими методами. Учасникам

06 Грудня 2020 11:50Новини

У Чернігівській області навчаються кандидати у патронатні вихователі

На базі Чернігівського обласного центру соціальних служб розпочато навчання кандидатів у патронатні вихователі та їх помічники. У навчанні беруть участь родини з Михайло-Коцюбинської селищної, Городнянської та Чернігівської міських громад.

Підготовка кандидатів складається з 12 тренінгових занять: теорія, практика та самостійна робота. Навчання з майбутніми професійними батьками проводять залучений тренер МБО «Партнерство «Кожній дитині в Україні» Андрій КРАВЧЕНКО та психологиня обласного центру соціальних служб Наталія

04 Грудня 2020 14:47Новини

Розпочалось навчання наставників, які в майбутньому допомагатимуть адаптуватись до самостійного життя дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

У Чернігівському обласному центрі соціальних служб 3 грудня 2020 року розпочато навчання кандидатів у наставники для дітей, які проживають  у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей з питань соціальної адаптації дітей та їх підготовки до самостійного життя. Навчання проходить за програмою, затвердженою Міністерством соціальної політики України. Програма розрахована на 70 годин, з яких 34 – теоретичний та практичний блоки, 36 – самостійне  засвоєння матеріалу.

    

<<<1 - 11 з 519>>>