<<<1 - 11 з 376>>>


18 Жовтня 2018 08:45Новини

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 Європейським Парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Торгівля людьми належить до найбільших злочинів проти людства, має складні наслідки для людини, її родини, соціуму та держави. Негативний вплив від торгівлі людьми полягає ще й у поширенні венеричних захворювань,

17 Жовтня 2018 15:07Новини

Підготовка майбутніх соціальних працівників

У жовтні на базі Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходять виробничу практику студенти Чернігівського національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка (IV курсу за спеціальністю «соціальна педагогіка»).

Студенти-практиканти разом із фахівцями соціальної служби долучились до групової роботи та індивідуального консультування з дітьми, які перебувають на лікуванні в обласному дитячому протитуберкульозному санаторії «Зелений гай». Проведені тренінгові

12 Жовтня 2018 14:56Новини

Ні - торгівлі людьми!

Торгівля людьми - одна з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав. Таким чином, великого значення набуває повне й відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему як один із найнебезпечніших злочинів

09 Жовтня 2018 10:22Новини

Увага!

Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Чернігів, вул. Шевченка, 21) організовує збір теплих речей для постраждалих від надзвичайної ситуації в Ічнянському районі

Час прийому з 8-00 до 18-00.

Просимо всіх небайдужих відгукнутися. Телефон для довідок: 77-48-25

01 Жовтня 2018 08:57Новини

Щаслива дитина - коли є родина

30 вересня з нагоди Дня усиновлення Корюківський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в співпраці з керівником агрохолдингу «Урожай» Олександром Левицьким організували соціальну акцію «Щаслива дитина - коли є родина» з метою висловлення вдячності сім'ям, які прийняли до своїх домівок дітей, що потребували уваги та захисту.

Корюківський район є лідером у Чернігівській області за кількістю створених прийомних сімей: 28 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування знайшли сімейне тепло

27 Вересня 2018 10:48Новини

Робота мобільного консультаційного пункту із соціальної роботи у Бахмацькому районі

На виконання обласної програми «Молодь Чернігівщини на 2016-2020 роки» та відповідно до плану роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою популяризації відповідального батьківства, попередження сімейного неблагополуччя, підготовки до сімейного життя серед учнівської молоді 26 вересня здійснено виїзд у Бахмацький район.

У рамках заходу методистом Велько Ю. була проведена тренінгова робота з старошокласниками на тему «Відповідальне батьківство».

Психолог ОЦСССДМ Хатнюк Н. надала

26 Вересня 2018 13:00Новини

Підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів

Відповідно до чинного законодавства, не рідше ніж раз на два роки обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить планові тренінгові навчання прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Наразі свою кваліфікацію підвищать батьки, сім’ї яких функціонують 6 років, з Козелецького, Коропського, Корюківського, Куликівського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Носівського, Прилуцького, Ріпкинського, Сосницького та Сновського районів.

Навчання відбувається

24 Вересня 2018 10:36Новини

Проведено навчання з питань виявлення та надання соціальних послуг сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, для спеціалістів із соціальної роботи об’єднаних територіальних громад.

20-21 вересня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Виявлення та надання соціальних послуг сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах» для спеціалістів із соціальної роботи об’єднаних територіальних громад.

Під час заходу заступник директора – начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи

19 Вересня 2018 16:29Новини

Перший подарунок для новонародженого

З метою виконання постанови Кабінету міністрів України від 20 червня 2018 року №512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», директор Чернігівського міського ЦСССДМ спільно з начальником управління соціального захисту та допомоги населенню Новозаводської районної у місті Чернігові ради 18.09.2018 року вручили перший «ПАКЕТ МАЛЮКА» родині Симонових, де щойно народилася третя дитина. Мама з батьком вже виховують 7-річну доньку, дворічного сина та ще

17 Вересня 2018 15:04Новини

"Стоп булінг!" у чернігівських загальноосвітніх закладах

Вересень 2018 року став початком інформаційної кампанії Міністерства юстиції України «Стоп булінг».

З 10 по 14 вересня фахівець із соціальної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була залучена працівниками Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області до проведення просвітницьких та профілактичних занять з учнями загальноосвітніх закладів Чернігова.

За тиждень роботи було охоплено 5 шкіл, бесіди велись з учнями різного віку, починаючи з

17 Вересня 2018 14:52Новини

Триває робота з пропаганди здорового способу життя, профілактики правопорушень серед молоді

15 вересня працівники Чернігівського міського центру СССДМ разом зі студентами-практикантами Чернігівського національного технологічного університету відвідали обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Зелений гай» та провели захід, спрямований на профілактику правопорушень, а також подолання шкідливих звичок та пропаганду здорового способу життя.

Фахівці ознайомили учасників із статистикою щодо скоєних підлітками правопорушень у місті у поточному році, закликаючи при цьому бути мудрими і виваженими у

<<<1 - 11 з 376>>>