<<<1 - 11 з 414>>>


11 Січня 2019 16:23

Христос рождається! Славімо Його!

10 січня у Ніжинському академічному українському драматичному театрі імені М.М. Коцюбинського за благословення Високопреосвященнішого Архієпископа Ніжинського і Прилуцького Климента відбувся ХІ благодійний фестиваль духовної музики «Христос рождається! Славімо Його!».

У концертній програмі фестивалю взяли участь вихованці недільних шкіл і прихожани православних храмів Бахмача, Бобровиці, Коропа, Ніжина, Прилук, Срібного та Носівського району.

Во славу Різдва Христового, Сина Божого, Пречистої Діви Марії лунали радісні пісні, вірші щедрівки, колядки, діти інсценували біблейські сюжети.

Щороку організатор заходу, Ніжинська єпархія Української Православної Церкви, запрошує на святкове дійство насамперед сім’ї з дітьми найуразливіших соціальних категорій. І цього разу за сприяння Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до духовної скарбниці фестивалю змогли долучитись 70 дітей із числа отримувачів послуг центру, у т.ч. діти із малозабезпечених багатодітних сімей, із сімей, що потрапили у складні життєві обставини, діти з інвалідністю, діти-сироти і позбавлені батьківського піклування та інші.

Архієпископ Климент подякував учасникам фестивалю за сумлінну творчу працю, вручив їм грамоти й подарунки від Ніжинської єпархії УПЦ, а також особисто привітав різдвяними гостинцями всіх присутніх у глядацькій залі дітей.

О. Гребеннікова, фахівець із соціальної роботи НМЦСССДМ

10 Січня 2019 12:03Новини

Маленькі меняни отримали подарунки від Діда Мороза

Новорічні свята – чудовий час, коли всі загадані бажання і мрії збуваються. З віком людина проходить різні етапи – спочатку вірить у Діда Мороза, розуміє, хто насправді є Дідом Морозом, а потім сама стає Дідом Морозом.

Така почесна місія дісталася і фахівцям із соціальної роботи Менського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Менської міської ради, які особисто привітали дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей у складних життєвих обставинах, які проживають у селах

02 Січня 2019 11:40Новини

Новорічні свята для маленьких ніжинців

29 грудня у Ніжинському міському будинку культури відбулись новорічні вистави для дітей соціально уразливих категорій. За сприяння Ніжинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на святкову програму разом із батьками було запрошено 431 дитину із сімей учасників АТО, 202 дитини з інвалідністю та 50 дітей із внутрішньо переміщених сімей.

На початку свята з Новим роком усіх запрошених привітав міський голова Анатолій Лінник – із найщирішими побажаннями миру, любові та злагоди, здоров’я й добробуту

29 Грудня 2018 15:55Новини

Відбулось чергове засідання ради з питань протидії поширенню туберкульозу та ВІЛ/СНІДу

27 грудня в м. Ніжин відбулось чергове засідання міської постійно діючої ради з питань протидії поширенню туберкульозу та ВІЛ/СНІДу, очолюваної заступником міського голови Сергієм Дзюбою.

Радою було розглянуто такі питання: профілактична робота та медична допомога хворим на туберкульоз і ВІЛ-інфекцію; стан проведення профілактичної роботи з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в навчальних закладах міста; епідеміологічна ситуація щодо ВІЛ-інфекції/СНІДу в м. Ніжині, аналіз сероепідеміологічного моніторингу обстеження населення міста – інформація за 9 місяців поточного року.

Головний лікар Ніжинського протитуберкульозного диспансеру Іван Коросько констатував підвищення рівня захворюваності на туберкульоз у нашому місті у 2 рази в порівнянні з минулим роком – виявлено 46 нових випадків цієї хвороби.

Заступник головного лікаря КЛПЗ «НЦМЛ ім. М. Галицького» Олена Шейко повідомила, що за 9 місяців поточного року на облік взято 11 хворих на осіб із уперше встановленим діагнозом ВІЛ-інфекція (у 2017 р. – 5 осіб), Загалом цього року на обліку перебувають 148 ВІЛ-інфікованих осіб (у 2017 р. їх було 137); хворих на СНІД – 41 особа (у 2017р. - 30 осіб). 45 ВІЛ-інфікованих отримують антиретровірусну терапію, лабораторний супровід та моніторинг на сайті кабінету «Довіра» У поточному році АРТ в кабінеті «Довіра» розпочали 4 хворих. Усього на СНІД обстежено1944 особи, у 24 із них виявлено позитивні результати. Серед ВІЛ-інфікованих – 3 дитини та ще 6 - із невизначеним статусом.

Начальник управління освіти Ніжинської міської ради Станіслав Крапив’янський ознайомив членів ради із профілактичною роботою, що постійно здійснюється в загальноосвітніх закладах міста серед учнівської молоді та її батьків із залученням представників медичних установ, соціальної служби та громадських організацій. Значна увага приділяється також підвищенню кваліфікації освітян та, зокрема, психологів.

Директор Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Кучеровська розповіла про роботу з цього напрямку в поточному році – міську акцію «Живи, щоби пам’ятати, пам’ятай, щоби жити», в ході якої здійснювалось експрес-опитування населення «Що ми знаємо про СНІД», та акцію «Ми за здоровий спосіб життя» - із розповсюдженням інформаційно-просвітницьких матеріалів, а також про групові заходи Центру просвітницько-профілактичного спрямування, які відбулись у загальноосвітніх закладах міста. Із метою підвищення рівня обізнаності громади щодо протидії небезпечним хворобам вона запропонувала в наступному році виготовити нові інформаційні матеріали з профілактики поширення соціально небезпечних хвороб коштами міської цільової програми та оновити ними профілактичні куточки й інформаційні бюлетені у навчальних, медичних закладах міста та інших місцях громадського користування.

В. Приходько, фахівець із соціальної роботи НМЦСССДМ, секретар ради

26 Грудня 2018 15:44Новини

До менських дітлахів вже завітав Дід Мороз

Вже стало доброю традицією Менського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Менської міської ради проводити новорічне свято для діток з інвалідністю.

Саме ці діти потребують особливої уваги з боку громади та держави в цілому. Кожного дня батьки борються з хворобою, підтримують, вірять в своїх кровиночок, вони як ніхто заслуговують на свято. 22 грудня 2018 року до нас завітали персонажі сучасних мультфільмів, які розважали малечу цікавими конкурсами, естафетами та хороводами. Кожен зміг виграти подарунок

22 Грудня 2018 14:53Новини

Майстерня Святого Миколая

Протягом трьох днів, 18, 19 та 20 грудня, у приміщенні станції юних техніків Управління освіти Ніжинської міської ради працювала майстерня Святого Миколая. Організатор святкових заходів, Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, запросив до участі в цікавій творчій діяльності дітей із сімей учасників АТО, прийомних сімей та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Заохочені керівниками гуртків станції діти власноруч виготовляли новорічні сувеніри та ялинкові прикраси в техніках

21 Грудня 2018 16:24Новини

Подарунок під Новий рік: на Прилуччині дитина-сирота отримає житло

У Ладані Прилуцького району до кінця року мають придбати житло для дівчинки-сироти. Таке рішення погодила сьогодні профільна комісія при Чернігівській облдержадміністрації.

Нагадаємо, на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа для Чернігівщини цьогоріч передбачено понад 16,4 мільйона гривень.

Наразі Бобровицька, Варвинська, Вертіївська, Кіптівська, Комарівська, Семенівська, Менська, Срібнянська ОТГ, а також Ріпкинська, Прилуцька,

21 Грудня 2018 16:18Новини

Привітання від Святого Миколая

19 грудня Святий Миколай разом із працівниками Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привітав дітей найбільш соціально уразливих категорій із числа отримувачів послуг центру.

Близько 50 хлопчиків і дівчаток із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, були запрошені до кафе «Фієста», де на них чекали «солодкий стіл» та цікава розважальна програма.

Секретар Ніжинської міської ради Валерій Салогуб також вручив дітлахам солодощі, поздоровивши їх з улюбленим святом,

20 Грудня 2018 10:48Новини

Відзначили учасників виставки «Повір у себе…»

Напередодні Святого Миколая в кафе «Автограф» Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відзначив учасників виставки художніх робіт дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе – і в тебе повірять інші!», яка нині експонується в художньому відділі краєзнавчого музею.

Така виставка проводиться вісімнадцятий рік поспіль, і цього року на ній представлено роботи 79 маленьких і дорослих мешканців Ніжина, серед яких - вихованці та учні дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та інших

19 Грудня 2018 08:21Новини

Святий Миколай по землі ходить…

19 грудня - День Святого Миколая. Це найбажаніший та найхвилюючий час для дітей. Напередодні свята малюки пишуть листи зі своїми побажаннями та з нетерпінням очікують на диво, а вранці чекають подарунків від святого Миколая під подушкою.

Приємно, що в суспільстві існує добра традиція до Дня Святого Миколая опікуватися дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. В рамках соціальної акції працівники Корюківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді напередодні свята поспілкувалися з дітьми

18 Грудня 2018 15:29Новини

Родини Срібнянського району отримали матеріальну допомогу

До Срібнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від релігійної організації Чернігівської християнської місії «Милосердя та духовне відродження» надійшла гуманітарна допомога.

Працівники центру під час перевірок умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, з метою попередження нещасних випадків в зимовий період надавали гуманітарну допомогу тим, хто її потребує. Речі, що були у вжитку, а це одяг, взуття, постільна білизна, дитячі іграшки, книги, отримали 40 сімей Срібнянщини.

За благодійну допомогу колектив районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді дякує всім, хто долучився до цієї благородної справи, і зичить добра, миру та благополуччя.

<<<1 - 11 з 414>>>