<<<1 - 11 з 495>>>


02 Червня 2020 15:47Новини

Нехай всі діти ростуть здоровими та щасливими!

     З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей Вертіївська сільська рада провела онлайн-конкурс дитячих малюнків на тему «Моя мрія», в якому прийняли участь 34 дитини з Вертіївсько об’єднаної територіальної громади. Автори робіт, які перемогли у конкурсі, були визначені за кількістю вподобань на сторінці Фейсбук Вертіївської громади у трьох вікових категоріях.

 

     Вітаємо переможців та щиро дякуємо всім учасникам конкурсу. Бажаємо кожній дитині реалізувати

02 Червня 2020 14:45Новини

Яскравий світ дитинства

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.
Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.
У Міжнародний день захисту дітей, фахівцями із соціальної роботи Менського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було відвідано 12 сімей, які перебувають в складних

01 Червня 2020 14:37Новини

Вітаємо з Днем захисту дітей!

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Нехай кожна дитина буде здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

15 Травня 2020 16:41Новини

Фахівці Менського РЦСССДМ відвідали родини напередодні Міжнародного Дня сім'ї

Сьогодні уся країна відзначає день сім'ї – день наших з Вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

Фахівцями із соціальної роботи Менського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відвідано сім'ї, які перебувають в складних життєвих обставинах,

02 Квітня 2020 14:39Новини

Підтримка небайдужих людей має неабияке значення для мешканців обласного соціального гуртожитку

Ще зовсім недавно навіть ніхто й гадки не мав, що у світі буде період такої критичної ситуації, пов’язаної із пандемією коронавірусу COVID – 19.

Ті установи, в яких перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, не зачинені на карантин, щоденно вони перебувають у стадії ризику вищевказаного захворювання. І щоб стати на їх захист та запобігти поширенню коронавірусної інфекції, керівництво комунального закладу «Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»

30 Березня 2020 14:09Увага!

В області за телефонами (0462) 77 89 84 (обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді), (04622) 5 82 84, 5 83 97 (обласний центр соціально-психологічної допомоги) діє Телефон довіри для людей, які потребують психологічної або консультативної допомоги під час карантину.

Сім’ї та особи мають змогу дистанційно отримати допомогу психолога, проконсультуватись з питань, що їх хвилюють. У разі, якщо потрібна допомога інших служб та закладів, консультант залучатиме їх до вирішення проблем.
Консультування здійснюватиметься

16 Березня 2020 15:10Новини

Дотримуйтесь рекомендацій та будьте здорові!

06 Березня 2020 14:44Новини

Вітання - берегиням рідної землі!

Із великою пошаною суспільство ставиться до жінок-військовослужбовців, які нарівні з чоловіками гідно та відповідально виконують найважливішу функцію – захищають нашу Батьківщину.

Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді традиційно долучився до організації привітань напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня.  Квіти, найтепліші привітання з чудовим весняним святом на плацу військової частини від міського голови Анатолія Лінника, заступника міського голови Ігора Алєксєєнка пролунали на адресу

06 Березня 2020 14:29Новини

Привітання для Мам

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня працівники Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали 11 прийомних та 2 патронатні сім’ї, де у злагоді та любові виховуються і зростають 26 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дівчаток-вихованок привітали м’якими іграшками від депутата Чернігівської обласної ради  Наталії Копиці.

Квіти та теплі привітання на адресу жінок – трудівниць, тих хто найбільше за все любить дітей, Мам з великої літери, які із власної волі

06 Березня 2020 14:21Новини

Сексуальна культура підлітків

Секс та підлітки – тема, що була, є та буде актуальною у всі часи, у всіх народів. Наразі майже всі шпальти газет, журналів, безліч програм та передач переповнені інфою на цю тему. А що залишається у пересічного підлітка в пам’яті, яку «рибину» він виловлює з цього «сексуального моря»?....

В Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зібралася молодь 12-ти до 18-ти років, з прийомних родин, чотирьох будинків сімейного типу. І пішла розмова за закритими дверми із психологом міського КДМу, шанованої

03 Березня 2020 12:14Новини

Шкільне середовище без булінгу

27 лютого Менським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді,  проведено бесіду з елементами тренінгу на тему «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» для учнів 6- 9 класів Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Фахівці із соціальної роботи надали учням змістовну та необхідну інформацію щодо булінгу та його видів, пояснили, яка відповідальність передбачена за вчинення булінгу, закріпили механізми реагування на випадки булінгу. Діти брали активну участь в обговоренні даної проблеми.

По закінченню заняття

<<<1 - 11 з 495>>>