<<<1 - 11 з 479>>>


27 Грудня 2019 16:21Новини

Нехай Новий рік іде з добром до всіх дітей!

Найбільш сімейним, теплим і радісним святом вважається Новий рік. Кожна людина чекає новорічного чарівництва. Багато хто вірить, що в новорічну ніч збуваються всі бажання. Особливо чекають це свято діти, адже саме їм Дідусь Мороз приносить багато цікавих подарунків.

Менським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді в приміщенні Березнянської селищної ради було проведено Новорічне свято під назвою «Новий рік з добром іде!» для дітей з інвалідністю та дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих

21 Грудня 2019 15:38Новини

Майстерня Святого Миколая

Протягом двох днів 19 та 20 грудня у приміщенні художнього відділу Ніжинського краєзнавчого музею працювала майстерня Святого Миколая.

Організатор святкових заходів, Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, запросив до участі в цікавій творчій діяльності дітей із сімей загиблих учасників АТО, прийомних сімей та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Діти із задоволенням взяли участь у майстер-класах, де мали можливість написати на папері пером свої сокровенні

20 Грудня 2019 15:29Новини

Святий Миколай привітав малят Ніжинщини

19 грудня Святий Миколай разом із працівниками Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привітав дітей найбільш соціально уразливих категорій із числа отримувачів соціальних послуг Центру.

Близько 40 хлопчиків і дівчаток були запрошені до кафе «Фієста», де на них чекали «солодкий стіл», цікава розважальна програма та подарунки. Діти відчули теплу атмосферу свята, вони з радістю брали участь у розважальних конкурсах, співали пісні, водили хороводи, розповідали вірші, бавилися із Святим Миколаєм,

20 Грудня 2019 09:30Новини

Відзначили учасників виставки «Повір у себе – і в тебе повірять інші!»

19 грудня в кафе «Автограф» Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді традиційно відзначив учасників виставки художніх робіт дітей та молоді з інвалідністю «Повір у себе – і в тебе повірять інші!», яка нині експонується в художньому відділі Ніжинського краєзнавчого музею.

Така виставка проводиться дев’ятнадцять років поспіль, і цього року на ній представлено роботи 82 учасників, серед яких - вихованці та учні дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та інших навчальних закладів міста, Центру

12 Грудня 2019 11:22Новини

Про підсумки акції "16 днів проти насильства" говорили за "круглим столом"

Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з громадською організацією «Спілка жінок Чернігівщини» на засіданні за «круглим столом» підбили підсумки акції «16 днів проти насильства».

У заході взяли участь представники головного управління національної поліції в Чернігівській області, департаменту сім’ї та молоді облдержадміністрації, служби у справах дітей облдержадміністрації, навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області, «Клініки,

12 Грудня 2019 11:01Новини

Талалаївський РЦСССДМ особливу увагу приділяє попередженню домашнього насилля

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В ці дні фахівцями Талалаївського районного центру СССДМ на базі загальноосвітніх шкіл району проведено бесіди та тренінги на теми: «Насильство в сім’ї: як діяти, щоб захиститися», «Попередження домашнього насильства», «Насильство: види, причини, шляхи подолання».

Здобувачі освіти ознайомилися з видами насильства та їх характеристиками, збагатили свої знання з правової освіти. Під час заходів розповсюджено буклети

11 Грудня 2019 11:19Новини

Менський РЦСССДМ приєднався до загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства»

Фахівцями з соціальної роботи Менського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства» 10 грудня 2019 р. в с.Волосківці та Волосківській ЗОШ І-ІІ ступенів проводилось інформування учнівської молоді та населення району з метою попередження домашнього насильства, організація активних форм профілактичної роботи щодо запобігання насильству в будь-якому його прояві.

З дітьми було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: « Я проти насильства.

06 Грудня 2019 11:10Новини

Відбулося засідання «круглого столу» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Проблема насильства в родині є досить гострою, її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства та жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

5 грудня 2019 року відбулося засідання за круглим столом у приміщенні Срібнянської районної державної адміністрації. Участь у круглому столі взяли: начальник та фахівці Відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Срібнянської селищної ради, начальник відділу та головний спеціаліст

03 Грудня 2019 10:55Новини

"Життя без обмежень"

З 02 грудня 2019 року з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в Талалаївському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходить виставка творчих робіт дітей з інвалідністю під назвою «Життя без обмежень», на якій представлені картини, вишивки, вироби з бісеру та інших матеріалів.

Всі учасники отримають подарунки від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

03 Грудня 2019 10:20Новини

Повір у себе – і в тебе повірять інші!

03 грудня 2019 року в художньому відділі Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського відкрилася виставка художньої творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повір у себе – і в тебе повірять інші!», яка традиційно присвячується Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Ніжинський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує такий захід 19 років поспіль. Про популярність даної виставки свідчить те, що з кожним роком зростає кількість її учасників. Цього року 82 особи з радістю надали свої роботи для

02 Грудня 2019 10:24Новини

«Золотий Фенікс» вкотре розправляє крила на Менщині

30 листопада 2019 р. Менським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в міському будинку культури проведено благодійну концертну програму «Золотий Фенікс».

Що таке доброта? Що є добра справа? Чи не забули про це люди в гонитві за багатством і успіхом? Ці питання задавав маленький ангел на сцені глядачам у залі, адже і вони є благодійниками, тобто тими, хто змінює цей світ на краще.

Постійні учасники концерту вже давно є справжніми благодійниками, адже не один рік допомагають збирати кошти, які

<<<1 - 11 з 479>>>