<<<1 - 11 з 367>>>


19 Вересня 2018 16:29Новини

Перший подарунок для новонародженого

З метою виконання постанови Кабінету міністрів України від 20 червня 2018 року №512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», директор Чернігівського міського ЦСССДМ спільно з начальником управління соціального захисту та допомоги населенню Новозаводської районної у місті Чернігові ради 18.09.2018 року вручили перший «ПАКЕТ МАЛЮКА» родині Симонових, де щойно народилася третя дитина. Мама з батьком вже виховують 7-річну доньку, дворічного сина та ще

17 Вересня 2018 15:04Новини

"Стоп булінг!" у чернігівських загальноосвітніх закладах

Вересень 2018 року став початком інформаційної кампанії Міністерства юстиції України «Стоп булінг».

З 10 по 14 вересня фахівець із соціальної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була залучена працівниками Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області до проведення просвітницьких та профілактичних занять з учнями загальноосвітніх закладів Чернігова.

За тиждень роботи було охоплено 5 шкіл, бесіди велись з учнями різного віку, починаючи з

14 Вересня 2018 09:22Новини

Новий крок для самовдосконалення

З метою забезпечення прав дітей та молоді з інвалідністю на розвиток їхніх творчих здібностей, умов для їхньої самореалізації, подолання комплексу неповноцінності, підвищення рівня самоповаги та самооцінки, творчий ріст і розвиток, організацію цікавого та змістовного дозвілля при Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 19 січня 2004 року діє творча майстерня. Це форма групової роботи, що спільною діяльністю об’єднує людей.

На черговому занятті діти разом із батьками опановували нову

12 Вересня 2018 16:36Новини

Робота з майбутніми матерями

На сьогоднішній день в Україні дуже гостро стоїть питання підтримки родини та дитини, адже влада розуміє, що добробут країни залежить, в першу чергу, від добробуту кожної родини, кожного громадянина держави. А особливо, коли це стосується здоров’я, благополуччя, повноцінного та всебічного розвитку дітей – нашого майбутнього.

Одним з напрямків роботи Козелецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є робота з вагітними жінками. Завдячуючи тісній співпраці із Козелецькою центральною лікарнею,

12 Вересня 2018 16:25Новини

Практикуються майбутні соціальні працівники

З метою формування професійних умінь та навичок, оволодіння сучасними методами та формами соціальної роботи студенти Чернігівського національного технологічного університету проходять практику в Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Майбутні колеги ознайомились із нормативно-правовим забезпеченням, напрямами та показниками діяльності центру соціальних служб. Студентів залучають до проведення оцінки потреб сім’ї/особи, надання соціальних послуг сім’ям, які опинилися у складних

12 Вересня 2018 08:36Новини

Працюємо з неповнолітніми правопорушниками

Наразі актуальною виступає проблема правопорушень серед дітей.

Основними складовими роботи спеціалістів Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівників районних відділів філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області в цьому напрямку є оцінка, планування і контроль за поведінкою молодої особи, яка перебуває на обліку. Важливим компонентом цієї роботи є контроль за ефективністю заходів індивідуальної профілактики.

Серед заходів, які застосовуються фахівцями до неповнолітніх, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, є мотивація до участі в Програмі «Сходинки до здоров’я». Програма допомагає усвідомити цінність здорового способу життя, його впливу на благополуччя людини, важливість відповідальності за свої вчинки та вироблення навичок безпечної поведінки.

11 Вересня 2018 09:50Новини

Зима не за горами

З настанням холодів та погіршенням погодних умов зростає небезпека нещасних випадків з дітьми, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

З метою недопущення подібних ситуацій фахівці районних, міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також соціальні працівники об’єднаних територіальних громад здійснюють контроль над такими родинами. Під час відвідування сімей проводиться перевірка та сприяння в забезпеченні паливом, продуктами харчування, теплим одягом.

10 Вересня 2018 09:40Новини

Обери здоровий спосіб життя!

У суботу, 8 вересня, в обласному дитячому протитуберкульозному санаторії «Зелений гай» працівниками Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були проведені заходи з метою підвищення рівня знань учасників про подолання шкідливих звичок, утвердження цінностей здорового способу життя, профілактики соціально-небезпечних хвороб.

Діти були залучені до участі у тренінговій роботі, для них організована ігротека. Фахівець із соціальної роботи центру нагадала про права неповнолітніх , а також

07 Вересня 2018 14:59Новини

Країна знань нам двері відчиняє

Із нагоди початку нового навчального року Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 6 вересня, по закінченні шкільних занять, організував для своїх клієнтів, дітей молодшого шкільного віку із сімей найменш соціально захищених категорій, святкову конкурсно-розважальну програму «Країна знань нам двері відчиняє».

«Першачків» та інших учнів молодших класів і їх батьків запросили до читального залу Ніжинської центральної бібліотеки, де разом із працівниками соціальної служби їх привітали завідуюча

06 Вересня 2018 16:28Новини

Навчальний семінар з питань організації роботи з профілактики ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вживання психоактивних речовин

На сьогоднішній час поширення ВІЛ-інфекції залишається однією з найактуальніших соціальних проблем. У світі немає жодної країни, якої б вона не торкнулася, а кількість ВІЛ-інфікованих осіб дедалі збільшується. Україна також перебуває в ситуації епідемії ВІЛ-інфекції, при цьому, за оцінками експертів, лише кожен другий українець знає про свій ВІЛ-позитивний статус.

Соціальна робота – потужна зброя в боротьбі з ВІЛ/СНІДом. В цьому відношенні соціальна робота набуває подвійного змісту, а саме, вказуючи напрям у боротьбі

31 Серпня 2018 16:53Новини

Щоб шкільне середовище було безпечним для дитини

На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках учнів. Саме тому 30 серпня психологи Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівники Головного управління юстиції в Чернігівській області зібрали дітей, щоб розповісти їм про основні аспекти толерантності серед однолітків.

Під час інтерактивної гри учасники в метафоричній формі отримали інформацію про шкільне насилля, обговорили компоненти, форми та структуру булінгу. Діти

<<<1 - 11 з 367>>>