<<<1 - 11 з 319>>>


15 Лютого 2018 10:24Новини

Семінар для новопризначених спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

15 лютого 2018 року в Чернігівському обласному центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проводиться навчальний семінар - тренінг для новопризначених спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та фахівців, які надають соціальні послуги в об’єднаних територіальних громадах, з питань організації роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, профілактики соціального сирітства, формування відповідального батьківства.

У будь-якому суспільстві турбота про дітей, сім’ю

12 Лютого 2018 16:31Новини

У Чернігові навчаються кандидати у патронатні вихователі

10 лютого 2018 р. у м. Чернігові розпочалося навчання кандидатів у патронатні вихователі та їх помічників. Його мета – формування компетентності кандидатів у патронатні вихователі у питаннях догляду, виховання та реабілітації влаштованої в сім’ю патронатного вихователя дитини, взаємодії з батьками та спеціалістами, залученими до організації послуги патронату над дитиною, у процесі забезпечення найкращих інтересів дитини та надання послуг її сім’ї.

Програма навчання реалізується у форматі тренінгів, які проводить національний

09 Лютого 2018 09:55Робота в громадах

Директор Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрілася з головами ОТГ Городняського району.

Забезпечення якісного надання соціальних послуг уразливим категоріям населення в об’єднаних територіальних громадах регіону являється одним із пріоритетних завдань громади.

В умовах децентралізації дуже важливою є готовність кожної громади брати відповідальність за своїх мешканців і надавати вчасну і професійну підтримку тим, хто її потребує. «Виконання об’єднаними територіальними громадами власних самоврядних повноважень щодо надання соціальних послуг сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих

09 Лютого 2018 09:47Новини

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх

Формування людини, як відомо, починається з дитинства. В молоді роки закладається основа не тільки відповідних знань, але й норм поведінки, звичок, потреб особи. Виховання молодого покоління - це виховання майбутнього кожної держави, і майбутнє залежить не тільки від рівня професійної підготовки цього покоління, але й від його моральних якостей.

Сьогодні надто актуальною виступає проблема правопорушень серед дітей.

Серед ключових чинників ризику щодо можливості скоєння злочинів неповнолітніми можна назвати

30 Січня 2018 12:48Новини

На гостини за досвідом

На базі Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшло практичне заняття для слухачів 1 курсу Академії Державної пенітенціарної служби України.

Мета заходу – підвищити рівень знань учасників щодо співпраці суб’єктів соціальної роботи із засудженими до виконання покарань без позбавлення волі, звільненими із місць позбавлення волі, налагодження контакту із соціальним оточенням, а також специфіки взаємовідносин із неповнолітніми.

Як подяка, прозвучало із вуст гостей

29 Січня 2018 12:44Новини

РОБОТА МОБІЛЬНОГО КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

26 січня 2018 року в рамках роботи мобільного консультаційного пункту соціальної роботи Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд до с.Киїнка Чернігівського району з метою проведення профілактичної роботи з питань попередження негативних явищ та соціально-небезпечних хвороб серед дітей та молоді в Киїнській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Зустрічі на тему «Репродуктивне здоров’я молоді», «Засади відповідального батьківства та як народжуються хороші батьки» проводилась

24 Січня 2018 14:05Новини

Питання захисту прав дітей, на сьогодні, є одним із пріоритетних напрямків реалізації державної політики.

Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для повного і гармонійного розвитку її особи необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння.

Але, на жаль, в інституційних закладах ще виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які потребують влаштування у сімейні форми виховання.

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського

23 Січня 2018 12:42Новини

Профілактична робота з підлітками

Чернігівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності, профілактики правопорушень, злочинів, негативних проявів серед дітей, такі як вживання алкогольних напоїв, тютюнових та наркотичних засобів, систематично проводиться відповідна робота, спрямована на профілактику та усунення негативних явищ.

Одним із видів такої роботи є проведення профілактичних бесід, лекцій, відеолекторіїв.

Так, у січні місяці п. р. працівники ЧМЦСССДМ

22 Січня 2018 12:10Новини

Підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів

З 22 по 26 січня 2018 року на базі Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів, сім’ї яких функціонують понад десять років.

Відповідно до чинного законодавства, не рідше ніж раз на два роки обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить планові тренінгові навчання прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Наразі свою кваліфікацію підвищать 61 прийомний

13 Січня 2018 14:53Новини

Новий Рік, Різдво, Старий Новий рік… Час, на який ми завжди так чекаємо… Це час надії на нове. Це посмішки дітей, які шукають свої подарунки. Візерунки на вікнах. Тепло та радість, які даруєш іншим. Віра в казку. Це дзвінкий сміх, це тихий вечір, це падаючий на долоні сніг, це чари... А які ж свята без улюблених цукерок, печива, шоколаду чи фруктів?

12 січня відчути радість цих святкових днів була можливість і у діток Чернігівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Чернігівської

10 Січня 2018 09:14Новини

Напередодні різдвяних свят фахівці з соціальної роботи Срібнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з представниками Срібнянського об’єднаного військового комісаріату відвідали сім’ю загиблого учасника АТО Таценка Олександра . Під час зустрічі гості привітали всіх з Новим роком та Різдвом Христовим, побажали міцного здоров’я, благополуччя, миру та вручили подарунки.
<<<1 - 11 з 319>>>