<<<1 - 11 з 339>>>


19 Квітня 2018 16:57Новини

Підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів

З 16 по 20 квітня 2018 року на базі Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходить навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів, сім’ї які функціонують чотири років.

Відповідно до чинного законодавства, не рідше ніж раз на два роки обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить планові тренінгові навчання прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Свою кваліфікацію підвищують 27 прийомний батьків

18 Квітня 2018 12:02Новини

У державному бюджеті передбачені кошти на придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю

Об’єднані територіальні громади матимуть можливість отримати автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю за рахунок коштів державного бюджету.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 189 (далі – Порядок), у 2018 році передбачено спрямування коштів

18 Квітня 2018 11:47Новини

Підготовка майбутніх соціальних працівників

На базі Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходять практику студенти V курсу Чернігівського національного технологічного університету, напрям підготовки - „Соціальна робота”.

Мета технологічної практики - формування професійних умінь і навичок, оволодіння студентами сучасними методами, формами, засобами соціальної роботи.

На початку практики були проведені організаційні заходи: інструктажі щодо порядку проходження практики, студентам-практикантам надані

10 Квітня 2018 14:58Новини

Участь у проекті стосовно зменшення рівня поширення ВІЛ

Зменшення рівня поширення ВІЛ серед осіб, які перебувають у конфлікті із законом, і покращення доступу до тестування на ВІЛ, – така мета проекту, який реалізовується в м. Чернігові.

Завдання проекту:

комплексна соціальна підтримка, профілактика та тестування на ВІЛ умовно засуджених молодих осіб, а також тих, хто знаходиться у групі ризику;

зменшення кількості випадків, пов’язаних із ризиком інфікування ВІЛ;

навчання і підвищення спроможності для надавачів послуг щодо профілактики

10 Квітня 2018 14:54Новини

Святкові вітання - мешканцям обласного гуртожитку

Із квітня минулого року при Комунальному закладі «Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» Чернігівської обласної ради, розташованому в Ніжині, на вулиці Прилуцькій, 126, почав діяти консультативний пункт Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На сьогодні облаштованим усіма зручностями затишним житлом за підтримки держави безоплатно користуються 17 юнаків і дівчат із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

10 Квітня 2018 14:43Новини

Підсумки та плани на майбутнє

Відбулась робоча нарада на базі Чернігівського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції за участі представників Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, БО «Чернігівська мережа», районних секторів.

Мова йшла про співпрацю та партнерство між Міністерством юстиції України, Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я», Представництвом корпорації ХелсРайт

30 Березня 2018 09:07Новини

Як організувати та забезпечити соціальної підтримки вразливих груп населення на рівні об’єднаних територіальних громадах дізнаються учасники тренінгу, який 29-30 березня проводить Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування спільно з Чернігівським обласним центром для дітей сім'ї та молоді та ГО "Партнерство кожній дитині".

"Соціальна робота - це не короткотермінові проекти, це щоденна та кропітка праця. Ми працюємо із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, мають соціальні проблеми тощо", -

21 Березня 2018 16:55Новини

Якісно здійснювати соціальне супроводження прийомних сімей вчились працівники центрів соціальних служб, фахівці із соціальної роботи об’єднаних територіальних громад

21 березня на базі Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено навчальний семінар - тренінг для новопризначених спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівців, які надають соціальні послуги в об’єднаних територіальних громадах, з питань соціального супроводу опікунських сімей, соціального супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

Відкриваючи семінар, директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,

15 Березня 2018 13:51Новини

Наставництво – можливість стати другом для дітей в інтернатних закладах.

В Україні більше 100 тис. дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Більше 10 тисяч виховуються в колективних закладах, і з них 9 тисяч – діти старші 10 років. Більшість цих дітей поповнюють ряди сумної статистики стаючи, після випуску з інтернату, безхатьком, злочинцем, безробітним, алкоголіком або наркоманом. Кожен 7-ий намагається здійснити самогубство, лише 1% сиріт здатний вступити до ВНЗ і вибрати правильний життєвий шлях.

З метою підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,

12 Березня 2018 08:18Новини

Підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів

З 12 по 16 березня 2018 року на базі Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів, сім’ї яких функціонують понад шість років.

Відповідно до чинного законодавства, не рідше ніж раз на два роки обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить планові тренінгові навчання прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Наразі свою кваліфікацію підвищать 14

12 Березня 2018 08:09Новини

Налаштовуємося на «Позитив»!

Декому з наших матерів доля дала нелегкі випробування, перетворивши їхнє життя на постійний неспокій і безперервне піклування про своїх тяжкохворих дітей, змусивши завжди бути напоготові надати невідкладну допомогу та цілком присвячувати себе такому служінню. Але вони, можливо, більше за інших жінок навчилися цінити кожну хвилину життя, бути вдячними навіть за маленькі радощі, вміти посміхатись і стійко долати труднощі.

Матерям, які виховують та доглядають дітей з особливими потребами, Ніжинський міський центр соціальних

<<<1 - 11 з 339>>>